487540-2025 - Ergebnis
Tschechien – Dampf- und Wasserleitungen – Oprava teplé vody – kolektory (optimalizace výroby a distribuce teplé vody a mikrobiologických rizik s tím spojených)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Oprava teplé vody – kolektory (optimalizace výroby a distribuce teplé vody a mikrobiologických rizik s tím spojených)
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je provedení rekonstrukce zapojení oběhových čerpadel cirkulace teplé vody (dále jen CTV) ve strojovně plynové kotelny a hydraulického zregulování rozvodů CTV v areálu Psychiatrické nemocnice, které jsou připojeny na rozvody teplé vody (dále jen TV) a CTV. Účelem projektu je řešení stávajícího nedobrého stavu rozvodu TV a CTV v jednotlivých připojených pavilonech, kdy přitékající TV má nedostatečnou teplotu a je velmi špatná cirkulace TV, která má za následek zhoršené mikrobiologické poměry sanitace rozvodů ošetřenou TV v boji proti výskytu bakterie Legionella.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44163140 Dampf- und Wasserleitungen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1