487590-2025 - Wettbewerb
Polen – Technische Computerunterstützung – Zapewnienie świadczenia autoryzowanego serwisu technicznego producenta oraz rozbudowę systemów bezpieczeństwa Fortinet (FortiAnalizer, FortiNAC) dla Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego Sp. z o.o.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZapewnienie świadczenia autoryzowanego serwisu technicznego producenta oraz rozbudowę systemów bezpieczeństwa Fortinet (FortiAnalizer, FortiNAC) dla Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego Sp. z o.o.
BeschreibungZapewnienie świadczenia autoryzowanego serwisu technicznego producenta oraz rozbudowę systemów bezpieczeństwa Fortinet (FortiAnalizer, FortiNAC) dla Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego Sp. z o.o., MSB/PN/52/07/2025, Szczegółowy zakres i przedmiot został określony w dokumentach zamówienia w szczególności w zał. 2 i 3 do SWZ zamieszczonych na stronie prowadzonego postępowania https://brodnowski.eb2b.com.pl/open-preview-auction.html/482570
Interne KennungMSB/PN/52/07/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72611000 Technische Computerunterstützung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibungzapewnienie świadczenia autoryzowanego serwisu technicznego producenta oraz rozbudowę systemów bezpieczeństwa Fortinet (FortiAnalizer, FortiNAC) dla Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego Sp. z o.o.