2. Verfahren
Verfahren
Titel: Warme drankenvoorziening
Beschreibung: Deze aanbesteding betreft de realisatie van een Warme drankenvoorziening voor medewerkers en studenten van Noorderpoort. Binnen de Warme drankenvoorziening kunnen medewerkers kosteloos gebruik maken van een standaard assortiment aan warme dranken. De kosten worden via een ICP aangerekend aan Noorderpoort. Voor studenten en derden wordt een commerciële voorziening ingericht waarbij naast het standaard assortiment ook aanvullende warme dranken worden aangeboden. Het assortiment van de commerciële voorziening alsmede de tarieven voor de warme dranken wordt bepaald door Opdrachtnemer.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55400000 Servieren von Getränken
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15860000 Kaffee, Tee und zugehörige Produkte, 42968100 Getränkeautomaten
5. Los
Los: LOT-0000