See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Oleśnica Śląska w roku 2026
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2025 r. poz. 567 – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz ubocznego użytkowania lasu, zagospodarowania turystycznego, prace szkółkarskie do wykonania na terenie Nadleśnictwa Oleśnica Śląska w roku 2026.
Interne Kennung: SA.270.26.2026
Zweck
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Oleśnica Śląska w roku 2026 Leśnictwo Grochowo i szkółka leśna
Interne Kennung: Pakiet 2 L. Grochowo i szkółka leśna
Los: LOT-0002
Titel: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Oleśnica Śląska w roku 2026 P 13 Leśnictwo Drożęcin i Goszcz
Interne Kennung: Pakiet 13 L. Drożecin i Goszcz
Los: LOT-0003
Titel: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Oleśnica Śląska w roku 2026 P14 L. Twardogóra i Gola Wielka
Interne Kennung: Pakiet 14 L. Twardogóra i Gola Wielka
Los: LOT-0004
Titel: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Oleśnica Śląska w roku 2026 P15 L. Chełstów
Interne Kennung: Pakiet 15 L Chełstów
Los: LOT-0005
Titel: Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Oleśnica Śląska w roku 2026 P17 L Nieciszów i Szczodre
Interne Kennung: Pakiet 17 L. Nieciszów i Szczodre