See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usługi szkoleniowej w zakresie zorganizowania i przeprowadzenia 140 cykli zajęć z aktywizacji zawodowej – w części dla OISW w Warszawie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi szkoleniowej w zakresie zorganizowania i przeprowadzenia maksymalnie 140 cykli zajęć z aktywizacji zawodowej, po maksymalnie 10 osób każda ,co łącznie stanowi maksymalnie 1400 osób, na terenie jednostek penitencjarnych podległych Okręgowemu Inspektoratowi Służby Więziennej w Warszawie. Zamówienie współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Plus na podstawie Porozumienia nr: FERS.04.08-IP.06-0001/23-00, z dnia 27 marca 2024 roku o dofinansowanie Projektu:„ Kompleksowe działania szkoleniowo-aktywizacyjne mające na celu przygotowanie osób odbywających karę pozbawienia wolności do skutecznego powrotu na rynek pracy i do społeczeństwa” w ramach Działania 4.8. „Aktywizacja osób odbywających karę pozbawienia wolności” programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027
Vorherige Bekanntmachung: 140940-2026
Interne Kennung: OI.FERS.2230.1.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80000000 Allgemeine und berufliche Bildung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80500000 Ausbildung, 80570000 Ausbildung in der Persönlichkeitsentwicklung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: OI/FERS. 2230.1.2026-1 Świadczenie usługi szkoleniowej w zakresie zorganizowania i przeprowadzenia 140 cykli zajęć z aktywizacji zawodowej – w części dla OISW w Warszawie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi szkoleniowej w zakresie zorganizowania i przeprowadzenia maksymalnie 140 cykli zajęć z aktywizacji zawodowej, po maksymalnie 10 osób każda ,co łącznie stanowi maksymalnie 1400 osób, na terenie jednostek penitencjarnych podległych Okręgowemu Inspektoratowi Służby Więziennej w Warszawie: Areszt Śledczy w Warszawie – Białołęce Areszt Śledczy w Warszawie-Grochowie Oddział Zewnętrzny Warszawa Bemowo Aresztu Śledczego w Warszawie-Grochowie Oddział Zewnętrzny w Popowie Aresztu Śledczego w Warszawie-Białołęce Areszt Śledczy w Warszawie-Służewcu
Interne Kennung: OI.FERS.2230.1.2026-1
Los: LOT-0002
Titel: OI/FERS. 2230.1.2026-2 Świadczenie usługi szkoleniowej w zakresie zorganizowania i przeprowadzenia 140 cykli zajęć z aktywizacji zawodowej – w części dla OISW w Warszawie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi szkoleniowej w zakresie zorganizowania i przeprowadzenia maksymalnie 140 cykli zajęć z aktywizacji zawodowej, po maksymalnie 10 osób każda ,co łącznie stanowi maksymalnie 1400 osób, na terenie jednostek penitencjarnych podległych Okręgowemu Inspektoratowi Służby Więziennej w Warszawie: Areszt Śledczy w Grójcu Oddział Zewnętrzny w Stawiszynie Aresztu Śledczego w Grójcu
Interne Kennung: OI.FERS.2230.1.2026-2
Los: LOT-0003
Titel: OI/FERS. 2230.1.2026-3 Świadczenie usługi szkoleniowej w zakresie zorganizowania i przeprowadzenia 140 cykli zajęć z aktywizacji zawodowej – w części dla OISW w Warszawie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi szkoleniowej w zakresie zorganizowania i przeprowadzenia maksymalnie 140 cykli zajęć z aktywizacji zawodowej, po maksymalnie 10 osób każda ,co łącznie stanowi maksymalnie 1400 osób, na terenie jednostek penitencjarnych podległych Okręgowemu Inspektoratowi Służby Więziennej w Warszawie: Zakład Karny w Żytkowicach Oddział Zewnętrzny w Pionkach Zakładu Karnego w Żytkowicach Areszt Śledczy w Radomiu
Interne Kennung: OI.FERS.2230.1.2026-3
Los: LOT-0004
Titel: OI/FERS. 2230.1.2026-4 Świadczenie usługi szkoleniowej w zakresie zorganizowania i przeprowadzenia 140 cykli zajęć z aktywizacji zawodowej – w części dla OISW w Warszawie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi szkoleniowej w zakresie zorganizowania i przeprowadzenia maksymalnie 140 cykli zajęć z aktywizacji zawodowej, po maksymalnie 10 osób każda ,co łącznie stanowi maksymalnie 1400 osób, na terenie jednostek penitencjarnych podległych Okręgowemu Inspektoratowi Służby Więziennej w Warszawie: Zakład Karny w Płocku
Interne Kennung: OI.FERS.2230.1.2026-4
Los: LOT-0005
Titel: OI/FERS. 2230.1.2026-5 Świadczenie usługi szkoleniowej w zakresie zorganizowania i przeprowadzenia 140 cykli zajęć z aktywizacji zawodowej – w części dla OISW w Warszawie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi szkoleniowej w zakresie zorganizowania i przeprowadzenia maksymalnie 140 cykli zajęć z aktywizacji zawodowej, po maksymalnie 10 osób każda ,co łącznie stanowi maksymalnie 1400 osób, na terenie jednostek penitencjarnych podległych Okręgowemu Inspektoratowi Służby Więziennej w Warszawie: Zakład Karny w Przytułach Starych
Interne Kennung: OI.FERS.2230.1.2026-5
Los: LOT-0006
Titel: OI/FERS. 2230.1.2026-6 Świadczenie usługi szkoleniowej w zakresie zorganizowania i przeprowadzenia 140 cykli zajęć z aktywizacji zawodowej – w części dla OISW w Warszawie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi szkoleniowej w zakresie zorganizowania i przeprowadzenia maksymalnie 140 cykli zajęć z aktywizacji zawodowej, po maksymalnie 10 osób każda ,co łącznie stanowi maksymalnie 1400 osób, na terenie jednostek penitencjarnych podległych Okręgowemu Inspektoratowi Służby Więziennej w Warszawie: Zakład Karny w Siedlcach
Interne Kennung: OI.FERS.2230.1.2026-6