487654-2026 - Wettbewerb
Belgien – Planungsleistungen für Brücken – Studie van een fietsbrug over het kanaal Gent-Oostende te Aalter.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelStudie van een fietsbrug over het kanaal Gent-Oostende te Aalter.
BeschreibungDe diensten omvatten een uitgebreide inventarisatie, een variantenstudie, het opmaken van een voorontwerp en ontwerp van een fietsbrug over het kanaal Gent-Oostende te Aalter, het opmaken van een aanbestedingsklaar dossier en het opmaken van een aanvraagdossier voor de omgevingsvergunning, inclusief opvolgen van het decreet basisbereikbaarheid, het opmaken van de uitvoeringsstudie en het opvolgen van de uitvoering.
Interne KennungARW-26-017
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71322300 Planungsleistungen für Brücken
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen, 71220000 Architekturentwurf
5. Los
LosLOT-0001
TitelARW-26-017 - 1
Interne Kennung1