487674-2026 - Ergebnis
Niederlande – Softwarepaket für Analyse-, Wissenschafts-, Mathematik- oder Prognosezwecke – Vrijwillige Transparantie vooraf inzake Matlab
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelVrijwillige Transparantie vooraf inzake Matlab
BeschreibungHet pakket Matlab- aangevuld met toolboxen ontwikkeld door The Mathworks B.V., in combinatie met verschillende toolboxen die open source beschikbaar zijn, is dermate flexibel en tegelijkertijd specialistisch dat hiervoor geen vergelijkbaar alternatief bestaat. Naast de mogelijkheden die het pakket biedt om zelf experimentele- of analysesoftware te bouwen is er een groot aantal toolboxen beschikbaar dat door The Mathworks B.V. zelf wordt ontwikkeld. Ook is er een groot aantal open-source toolboxen dat gebruik maakt van de generieke functionaliteit van Matlab en daar specialistische functionaliteit aan toevoegt. *
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48460000 Softwarepaket für Analyse-, Wissenschafts-, Mathematik- oder Prognosezwecke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48462000 Mathematik- oder Prognosesoftwarepaket
5. Los
LosLOT-0000
Interne Kennung1