See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Provádění těžebních činností 2020+ (DNS)
Beschreibung: Předmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS bude poskytování služeb pěstební činnosti včetně dodávek sadebního materiálu. Pěstební činnosti zahrnují veškeré činnosti spojené s obnovou, výchovou a ochranou lesních porostů, specifikovaných chemických přípravků, pletiva, plachetek a dalších materiálů nezbytných k provádění pěstební činnosti. Blíže viz zadávací dokumentace.
Vorherige Bekanntmachung: 35921-2019
Interne Kennung: 099/2019/142
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211500 Baumpflege
5. Los
Los: LOT-0018
Titel: Výzva k podání nabídek č. 34 v kategorii 4 - Výroba dříví harvestorovou technologií na LS Rychnov nad Kněžnou, revíry Orlické Záhoří, Rokytnice v O.h.
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 34 v kategorii 4 - Výroba dříví harvestorovou technologií na LS Rychnov nad Kněžnou, revíry Orlické Záhoří, Rokytnice v O.h.
Interne Kennung: 099/2019/142/3841
Los: LOT-0016
Titel: Výzva k podání nabídek č. 86 v kategorii 62 - 506 Výroba dříví kombinací technologií - KŘ Karlovy Vary, R12, R13, kombinace harvestor + UKT
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 86 v kategorii 62 - 506 Výroba dříví kombinací technologií - KŘ Karlovy Vary, R12, R13, kombinace harvestor + UKT
Interne Kennung: 099/2019/142/3839
Los: LOT-0015
Titel: Výzva k podání nabídek č. 49 v kategorii 39 - LS Jeseník, Těžba a asanace dříví-Karlovice
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 49 v kategorii 39 - LS Jeseník, Těžba a asanace dříví-Karlovice
Interne Kennung: 099/2019/142/3836
Los: LOT-0014
Titel: Výzva k podání nabídek č. 48 v kategorii 39 - LS Jeseník, Těžba a asanace dříví-Jeseník
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 48 v kategorii 39 - LS Jeseník, Těžba a asanace dříví-Jeseník
Interne Kennung: 099/2019/142/3835
Los: LOT-0013
Titel: Výzva k podání nabídek č. 179 v kategorii 57 - Výroba dříví kombinací technologií, LS Znojmo revír Dešov
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 179 v kategorii 57 - Výroba dříví kombinací technologií, LS Znojmo revír Dešov
Interne Kennung: 099/2019/142/3834
Los: LOT-0017
Titel: Výzva k podání nabídek č. 33 v kategorii 4 - Výroba dříví harvestorovou technologií na LS Rychnov nad Kněžnou, revír Potštejn
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 33 v kategorii 4 - Výroba dříví harvestorovou technologií na LS Rychnov nad Kněžnou, revír Potštejn
Interne Kennung: 099/2019/142/3840
Los: LOT-0012
Titel: Výzva k podání nabídek č. 180 v kategorii 57 - Výroba dříví kombinací technologií, LS Znojmo revír Hluboké Mašůvky
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 180 v kategorii 57 - Výroba dříví kombinací technologií, LS Znojmo revír Hluboké Mašůvky
Interne Kennung: 099/2019/142/3833
Los: LOT-0019
Titel: Výzva k podání nabídek č. 147 v kategorii 17 - Výroba dříví komplexní četou na OM 2Q 2025,LS Vodňany, revír Těšínov - Královy studánky
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 147 v kategorii 17 - Výroba dříví komplexní četou na OM 2Q 2025,LS Vodňany, revír Těšínov - Královy studánky
Interne Kennung: 099/2019/142/3845
Los: LOT-0011
Titel: Výzva k podání nabídek č. 336 v kategorii 29 - 214 Výroba dříví komplexní četou - LZ Konopiště, polesí Komorní Hrádek, l.ú. Sázava NT+Pú -40 2025 č.1
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 336 v kategorii 29 - 214 Výroba dříví komplexní četou - LZ Konopiště, polesí Komorní Hrádek, l.ú. Sázava NT+Pú -40 2025 č.1
Interne Kennung: 099/2019/142/3832
Los: LOT-0020
Titel: Výzva k podání nabídek č. 129 v kategorii 58 - Výroba dříví na OM kombinací tecnhnologií, LS Vodňany - revír Slavětice Velátovka, 2.Q 2025
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 129 v kategorii 58 - Výroba dříví na OM kombinací tecnhnologií, LS Vodňany - revír Slavětice Velátovka, 2.Q 2025
Interne Kennung: 099/2019/142/3846