See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup specyfików olejowo-smarowych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa specyfików olejowo-smarowych zgodnie z dokumentami zamówienia. Przedmiot zamówienia został podzielony na 6 zadań (części). 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w dokumentach zamówienia - projektowane postanowienia umowy stanowiące załącznik nr 3A do SWZ (w odniesieniu do zadania od nr 1 do nr 4 oraz załącznik nr 3B do SWZ (w odniesieniu do zadania nr 5 oraz 6). 3. Informacje dot. rodzaju oraz ilość poszczególnego asortymentu w ramach każdego z zadań określono w załączniku nr 2 do SWZ stanowiącym dokument zamówienia. 4. Zamawiający wymaga złożenia wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych określonych w dokumentach zamówienia (Specyfikacja warunków zamówienia)
Interne Kennung: 108/2025/D
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09211000 Schmieröle und Schmierstoffe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09211100 Motorenöle, 24961000 Radiatorenflüssigkeit, 24963000 Rostschutzmittel, 24322500 Alkohol, 09211400 Getriebeöle, 09211200 Kompressorenöle, 24951100 Schmiermittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 - Nafta zmywacz
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa - Nafta zmywacz spełniającej wymagania określone w dokumentacji zamówienia 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w załączniku nr 3A do SWZ. 3. Informacje dot. rodzaju oraz ilość asortymentu pozyskiwanego w ramach zamówienia określono w załączniku nr 2 do SWZ. 4. Warunki realizacji zamówienia określono w Projektowanych postanowieniach umowy (dalej PPU) stanowiących załącznik nr 3A do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Haupteinstufung (cpv): 24958000 Chemische Erzeugnisse für die Öl- und Gasindustrie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39831220 Entfettungsmittel
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji w zakresie określonym w dokumentach zamówienia tj. w załączniku nr 2 do SWZ – Formularz cenowy. 2. Zamówienie w ramach prawa opcji będzie realizowane po cenach jednostkowych jak dla zamówienia podstawowego na zasadach określonych w załączniku nr 3A do SWZ. 3. Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako „prawo opcji” jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego.
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 - Olej ochronny (np. Antykol N lub równoważny)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa oleju ochronnego (Olej ochronny (np. Antykol N lub równoważny) spełniającego wymagania określone w dokumentacji zamówienia 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w załączniku nr 3A do SWZ. 3. Informacje dot. rodzaju oraz ilość asortymentu pozyskiwanego w ramach zamówienia określono w załączniku nr 2 do SWZ. 4. Warunki realizacji zamówienia określono w Projektowanych postanowieniach umowy (dalej PPU) stanowiących załącznik nr 3A do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24950000 Chemische Sonderpräparate, 24951200 Additive für Öle
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3 - Płyn Hydrauliczny o kodzie NATO H-544 (np. Hydraunycoil FH 3 lub równoważny, AeroShell Fluid 61 lub równoważny)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa płynu hydraulicznego o kodzie NATO H-544 (np. Hydraunycoil FH 3 lub równoważny, AeroShell Fluid 61 lub równoważny) spełniającego wymagania określone w dokumentacji zamówienia 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w załączniku nr 3A do SWZ. 3. Informacje dot. rodzaju oraz ilość asortymentu pozyskiwanego w ramach zamówienia określono w załączniku nr 2 do SWZ. 4. Warunki realizacji zamówienia określono w Projektowanych postanowieniach umowy (dalej PPU) stanowiących załącznik nr 3A do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24950000 Chemische Sonderpräparate
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4 - Dezaktywator metali(NN’ – dwusalicydeno 1,2 – propano dwuamina)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa Dezaktywatora metali(NN’ – dwusalicydeno 1,2 – propano dwuamina) spełniającego wymagania określone w dokumentacji zamówienia 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w załączniku nr 3A do SWZ. 3. Informacje dot. rodzaju oraz ilość asortymentu pozyskiwanego w ramach zamówienia określono w załączniku nr 2 do SWZ. 4. Warunki realizacji zamówienia określono w Projektowanych postanowieniach umowy (dalej PPU) stanowiących załącznik nr 3A do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5 - Hydrauliczny płyn syntetyczny o kodzie NATO H-537 (np. Aeroshell Fluid 31 lub równoważny)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa hydraulicznego płynu syntetycznego o kodzie NATO H-537 (np. Aeroshell Fluid 31 lub równoważny) spełniającego wymagania określone w dokumentacji zamówienia 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w załączniku nr 3B do SWZ. 3. Informacje dot. rodzaju oraz ilość asortymentu pozyskiwanego w ramach zamówienia określono w załączniku nr 2 do SWZ. 4. Warunki realizacji zamówienia określono w Projektowanych postanowieniach umowy (dalej PPU) stanowiących załącznik nr 3B do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 5
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji w zakresie określonym w dokumentach zamówienia tj. w załączniku nr 2 do SWZ – Formularz cenowy. 2. Zamówienie w ramach prawa opcji będzie realizowane po cenach jednostkowych jak dla zamówienia podstawowego na zasadach określonych w załączniku nr 3B do SWZ. 3. Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako „prawo opcji” jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego.
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 6 - Olej przekładniowy do śmigłowców klasy API GL-5, SAE 80W (np. HIPOL 10F lub równoważny)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa oleju przekładniowego do śmigłowców klasy API GL-5, SAE 80W (np. HIPOL 10F lub równoważny) spełniającego wymagania określone w dokumentacji zamówienia 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w załączniku nr 3B do SWZ. 3. Informacje dot. rodzaju oraz ilość asortymentu pozyskiwanego w ramach zamówienia określono w załączniku nr 2 do SWZ. 4. Warunki realizacji zamówienia określono w Projektowanych postanowieniach umowy (dalej PPU) stanowiących załącznik nr 3B do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 6
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24950000 Chemische Sonderpräparate, 09211200 Kompressorenöle