2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nákup kombinovaného kanalizačního vozidla
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka jednoho nového kombinovaného kanalizačního vozidla s recyklací vody. Předmět veřejné zakázky zahrnuje provedení, sestavení, dokončení, dopravu a předání vozidla, včetně zaškolení obsluhy. Specifikace předmětu plnění a minimální požadavky zadavatele na předmět plnění (podvozku a nástavby) jsou uvedeny v příloze zadávací dokumentace č. 1 – Technická specifikace. Obchodní a platební podmínky jsou uvedeny v příloze zadávací dokumentace č. 2 – Smlouva o dodávce kombinovaného kanalizačního vozidla a poskytnutí souvisejících služeb (návrh smlouvy)
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otevřené nadlimitní řízení dle § 56 ZZVZ.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144000 Kraftfahrzeuge für besondere Zwecke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144410 Schlammsaugwagen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: P24V00000005
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Výhrada práva objednatele uhradit kupní cenu vozidla prostřednictvím institutu finančního leasingu, a povinnost dodavatele poskytnout k takovému případnému způsobu úhrady kupní ceny náležitou součinnost - blíže viz čl. 4., odst. 4.8. návrhu Kupní smlouvy.