2. Verfahren
Verfahren
Titel: Mechanisch onderhoud en levering en revisies van pompen, tandwielkasten, mengers en voortstuwers
Beschreibung: Mechanisch onderhoud op rioolwaterzuiveringsinstallaties, rioolgemalen en peil regulerende objecten & Leveringen en reviseren van mechanische componenten. Zie inschrijvingsleidraad
Interne Kennung: 26.0430482
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zie inschrijvingsleidraad
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Initiële looptijd van 24 maanden met een verlengingsoptie van tweemaal (2) een (1) jaar.
Los: LOT-0002
Titel: Leveringen en reviseren van mechanische componenten
Beschreibung: Leveringen en reviseren van pompen, tandwielkasten, mengers en voortstuwers, vijzels, versnijders van diverse fabrikanten. Zie inschrijvingsleidraad
Interne Kennung: 2