See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: RDW w Białej Podlaskiej Dostawa paliw w 2026 r.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa paliw płynnych oraz materiałów eksploatacyjnych do pojazdów i sprzętu służbowego RDW w Białej Podlaskiej. Zamówienie podzielone jest na części i obejmuje: 1. zadanie Nr 1 - Dostawy paliw płynnych oraz materiałów eksploatacyjnych do pojazdów i sprzętu służbowego RDW w Białej Podlaskiej oraz O.D. w Janowie Podlaskim. Dostawy polegać będą na: 1) tankowaniu benzyny bezołowiowej 95 w ilości do 2 123 l. 2) tankowaniu oleju napędowego w ilości do 14 136 l. 3) zakupie materiałów eksploatacyjnych bezpośrednio związanych z zabezpieczeniem sprawności technicznej samochodu (w szczególności płyn do chłodnic, płyn do spryskiwaczy szyb, żarówki, płyn ADBLUE, rękawice ochronne, ściereczki, itp.) – wg potrzeb 2. zadanie Nr 2 - Dostawy paliw płynnych oraz materiałów eksploatacyjnych do pojazdów i sprzętu służbowego O.D. w Łukowie Dostawy polegać będą na: 1) tankowaniu benzyny bezołowiowej 95 w ilości do 3 391 l. 2) tankowaniu oleju napędowego w ilości do 12 294 l. 3) zakupie materiałów eksploatacyjnych bezpośrednio związanych z zabezpieczeniem sprawności technicznej samochodu (w szczególności płyn do chłodnic, płyn do spryskiwaczy szyb, żarówki, płyn ADBLUE, rękawice ochronne, ściereczki, itp.) – wg potrzeb.
Vorherige Bekanntmachung: 765938-2025
Interne Kennung: R1.ST.372.24.2025.gk
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Wstępne ogłoszenie informacyjne: 83844-2025 Główne aspekty procedury: Zamówienie publiczne w trybie przetargu nieograniczonego, o którym mowa w art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1320), zwanej dalej ustawą Pzp.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09100000 Brennstoffe
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: zadanie Nr 1 - Dostawy paliw płynnych oraz materiałów eksploatacyjnych do pojazdów i sprzętu służbowego RDW w Białej Podlaskiej oraz Oddział Drogowy w Janowie Podlaskim. Dostawy polegać będą na: 1) tankowaniu benzyny bezołowiowej 95 w ilości do 2 123 l. 2) tankowaniu oleju napędowego w ilości do 14 136 l. 3) zakupie materiałów eksploatacyjnych bezpośrednio związanych z zabezpieczeniem sprawności technicznej samochodu (w szczególności płyn do chłodnic, płyn do spryskiwaczy szyb, żarówki, płyn ADBLUE, rękawice ochronne, ściereczki, itp.) – wg potrzeb
Los: LOT-0002
Beschreibung: zadanie Nr 2 - Dostawy paliw płynnych oraz materiałów eksploatacyjnych do pojazdów i sprzętu służbowego O.D. w Łukowie Dostawy polegać będą na: 1) tankowaniu benzyny bezołowiowej 95 w ilości do 3 391 l. 2) tankowaniu oleju napędowego w ilości do 12 294 l. 3) zakupie materiałów eksploatacyjnych bezpośrednio związanych z zabezpieczeniem sprawności technicznej samochodu (w szczególności płyn do chłodnic, płyn do spryskiwaczy szyb, żarówki, płyn ADBLUE, rękawice ochronne, ściereczki, itp.) – wg potrzeb.