2. Verfahren
Verfahren
Titel: De levering van speel- en sporttoestellen in de gemeente Houten 2026-2029
Beschreibung: De opdracht bestaat uit het leveren van speel- en sporttoestellen aan de gemeente Houten. Hieronder valt niet: plaatsing (uitzondering daargelaten), onderhoud, inspectie, valondergronden, hekwerk. Verder behoudt de gemeente het recht voor bijzondere speeltoestellen (voor zover niet leverbaar door één van de gecontracteerde partijen) buiten de raamcontracten te betrekken. Zie aanbestedingsdocument.
Interne Kennung: 875319
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43325000 Ausrüstung für Parkanlagen und Spielplätze
Zusätzliche Einstufung (cpv): 37535200 Spielplatzausrüstungen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Perceel 1
Beschreibung: Het betreft één opdracht.
Interne Kennung: 1