2. Verfahren
Verfahren
Titel: Arbodienstverlening 2027
Beschreibung: De gemeente Landgraaf (Opdrachtgever) is voornemens een raamovereenkomst te sluiten met één opdrachtnemer voor het leveren van de volledige arbodienstverlening. De opdracht omvat zowel het voldoen aan wettelijke verplichtingen als (optioneel) aanvullende diensten gericht op preventie, duurzame inzetbaarheid en verzuimreductie. De omvang van de opdracht bedraagt om en nabij 312 uur op jaarbasis. Dit komt neer op gemiddeld 6 uur per week waarvan we verwachten dat daarvan in elk geval 4 uur aan spreekuurtijd ingeruimd wordt. De overige tijd geeft onder meer ruimte voor aanwezigheid bij SMT’s of andere activiteiten.
Interne Kennung: 2615
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85147000 Betriebliche Gesundheitsfürsorge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85000000 Dienstleistungen des Gesundheits- und Sozialwesens
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Deze raamovereenkomst wordt aangegaan voor de duur van tenminste vier jaar met een uitloop naar zes jaar met een startdatum uiterlijk 1 januari 2027. De initiële contractduur bedraagt daarmee vier jaar met vervolgens een optionele verlenging van twee maal één jaar.