See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Motolské onkologické centrum – Anesteziologické vybavení do MR
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky je dodávka anesteziologického přístroje do MR – 1. část a dodávka pacientského ventilátoru do MR – 2. část včetně příslušenství pro potřeby Motolského onkologického centra FNMH. Součástí předmětu plnění je dále: (i.) Instalace přístroje a jeho uvedení do provozu včetně ověření jeho funkčnosti, provedení všech předepsaných zkoušek a testů. (ii.) Instruktáž/proškolení zdravotnického personálu prováděné osobou k tomu pověřenou dle § 41 zákona č. 375/2022 Sb., o zdravotnických prostředcích a diagnostických zdravotnických prostředcích in vitro (dále jen „zákon č. 375/2022 Sb.“). (iii.) Záruční a pozáruční servis přístroje, který bude provádět osoba k této činnosti pověřená, a to na základě certifikátu výrobce o proškolení servisního technika dle § 44–46 zákona č. 375/2022 Sb.
Interne Kennung: 156/VZ/2026/AN
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33172100 Ausrüstung für Anästhesie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33157400 Beatmungsgeräte für medizinische Zwecke, 50421000 Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Anesteziologický přístroj do MR
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky je dodávka anesteziologického přístroje do MR včetně příslušenství pro potřeby Motolského onkologického centra FNMH. Součástí předmětu plnění je dále: (i.) Instalace přístroje a jeho uvedení do provozu včetně ověření jeho funkčnosti, provedení všech předepsaných zkoušek a testů. (ii.) Instruktáž/proškolení zdravotnického personálu prováděné osobou k tomu pověřenou dle § 41 zákona č. 375/2022 Sb., o zdravotnických prostředcích a diagnostických zdravotnických prostředcích in vitro (dále jen „zákon č. 375/2022 Sb.“). (iii.) Záruční a pozáruční servis přístroje, který bude provádět osoba k této činnosti pověřená, a to na základě certifikátu výrobce o proškolení servisního technika dle § 44–46 zákona č. 375/2022 Sb.
Interne Kennung: 156/VZ/2026/AN/1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50421000 Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje změnu závazku vyplývajícího ze smlouvy o dílo uzavřené s vybraným dodavatelem. Předmětem vyhrazeného závazku je inflační doložka. Podrobnosti jsou stanoveny v závazném vzoru smlouvy o dílo, který tvoří přílohu č. 5 zadávací dokumentace. Pro vyloučení pochybností zadavatel výslovně uvádí, že vyhrazená změna závazku dle odst. 13.1 zadávací dokumentace se nevztahuje na plnění dle kupní smlouvy, která tvoří přílohu č. 4 zadávací dokumentace.
Los: LOT-0002
Titel: Plicní ventilátor do MR
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky je dodávka ventilátoru do MR včetně příslušenství pro potřeby Motolského onkologického centra FNMH. Součástí předmětu plnění je dále: (i.) Instalace přístroje a jeho uvedení do provozu včetně ověření jeho funkčnosti, provedení všech předepsaných zkoušek a testů. (ii.) Instruktáž/proškolení zdravotnického personálu prováděné osobou k tomu pověřenou dle § 41 zákona č. 375/2022 Sb., o zdravotnických prostředcích a diagnostických zdravotnických prostředcích in vitro (dále jen „zákon č. 375/2022 Sb.“). (iii.) Záruční a pozáruční servis přístroje, který bude provádět osoba k této činnosti pověřená, a to na základě certifikátu výrobce o proškolení servisního technika dle § 44–46 zákona č. 375/2022 Sb.
Interne Kennung: 156/VZ/2026/AN/2
Haupteinstufung (cpv): 33157400 Beatmungsgeräte für medizinische Zwecke