487783-2026 - Ergebnis
Polen – Bauarbeiten – Odbudowa boiska piłkarskiego, stadionu lekkoatletycznego i zaplecza sanitarno-szatniowego na Stadionie Miejskim w Głuchołazach w systemie zaprojektuj i wybuduj
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOdbudowa boiska piłkarskiego, stadionu lekkoatletycznego i zaplecza sanitarno-szatniowego na Stadionie Miejskim w Głuchołazach w systemie zaprojektuj i wybuduj
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest kompleksowa realizacja inwestycji pn. „Odbudowa Stadionu Miejskiego w Głuchołazach” w ramach zadania budżetowego „Odbudowa boiska piłkarskiego, stadionu lekkoatletycznego i zaplecza sanitarno-szatniowego na Stadionie Miejskim w Głuchołazach” - w systemie „zaprojektuj i wybuduj”, polegająca na wykonaniu dokumentacji projektowej, wykonaniu robót budowlanych i sprawowaniu nadzoru autorskiego przy realizacji ww. zadania. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera: 1) Program Funkcjonalno-Użytkowy, dalej „PFU” (Załącznik nr 1 do SWZ), 2) Projektowane postanowienia umowy (Załącznik nr 12 do SWZ).
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen, 71221000 Dienstleistungen von Architekturbüros bei Gebäuden, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71245000 Genehmigungsvorlagen, Konstruktionszeichnungen und Spezifikationen, 71321000 Technische Planungsleistungen für maschinen- und elektrotechnische Gebäudeanlagen, 71327000 Dienstleistungen in der Tragwerksplanung, 45223200 Bauliche Anlagen, 45312000 Installation von Alarmanlagen und Antennen, 45314000 Installation von Fernmeldeanlagen, 45315000 Heizungs- und sonstige Elektroinstallationen in Gebäuden, 45316000 Installation von Beleuchtungs- und Signalanlagen, 45321000 Wärmedämmarbeiten, 45323000 Schalldämmungsarbeiten, 45324000 Gipskartonarbeiten, 45331000 Installation von Heizungs-, Lüftungs- und Klimaanlagen, 45332000 Installateurarbeiten und Verlegung von Abwasserleitungen, 45343000 Brandschutz-Installationsarbeiten, 45421000 Bautischlerarbeiten, 45432000 Bodenverlege- und Bodenbelagsarbeiten, Wandverkleidungs- und Tapezierarbeiten, 45442000 Auftrag von Schutzanstrichen, 45443000 Fassadenarbeiten, 45212000 Bauarbeiten für Gebäude, die der Freizeitgestaltung, dem Sport, der Kultur, der Unterbringung und Verpflegung dienen, 45231400 Bauarbeiten für Starkstromleitungen, 45232200 Arbeiten in Verbindung mit Starkstromleitungen, 45314300 Kabelinfrastruktur, 45315300 Stromversorgungsanlagen, 45315600 Niederspannungsarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45311100 Installation von elektrischen Kabeln, 45315100 Elektrotechnikinstallation, 45317000 Sonstige Elektroinstallationsarbeiten
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest kompleksowa realizacja inwestycji pn. „Odbudowa Stadionu Miejskiego w Głuchołazach” w ramach zadania budżetowego „Odbudowa boiska piłkarskiego, stadionu lekkoatletycznego i zaplecza sanitarno-szatniowego na Stadionie Miejskim w Głuchołazach” - w systemie „zaprojektuj i wybuduj”, polegająca na wykonaniu dokumentacji projektowej, wykonaniu robót budowlanych i sprawowaniu nadzoru autorskiego przy realizacji ww. zadania. Szczegóły opisu przedmiotu zamówienia znajdują się w rozdziale 4 SWZ. Uzupełnienie dot. podstaw wykluczenia: Zamawiający przed wyborem najkorzystniejszej oferty wezwie wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona, do złożenia w wyznaczonym terminie, nie krótszym niż 10 dni, aktualnych na dzień złożenia podmiotowych środków dowodowych w celu potwierdzenia braku podstaw wykluczenia wykonawcy z udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego: 1) informacji z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 1 i 2 ustawy i art. 108 ust. 1 pkt 4 ustawy, dotyczącej orzeczenia zakazu ubiegania się o zamówienie publiczne tytułem środka karnego, sporządzonej nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jej złożeniem; 2) oświadczenia wykonawcy, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów (Dz.U. z 2025 r. poz. 1714) z innym wykonawcą, który złożył odrębną ofertę, ofertę częściową lub wniosek o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, albo oświadczenia o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty, oferty częściowej lub wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu niezależnie od innego wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej (Załącznik nr 10 do SWZ); 3) oświadczenia wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp, w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania wskazanych przez zamawiającego, o których mowa w: a) art. 108 ust. 1 pkt 3 ustawy Pzp, b) art. 108 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp, dotyczących orzeczenia zakazu ubiegania się o zamówienie publiczne tytułem środka zapobiegawczego, c) art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp, dotyczących zawarcia z innymi wykonawcami porozumienia mającego na celu zakłócenie konkurencji, d) art. 108 ust. 1 pkt 6 ustawy Pzp, e) art. 5K rozporządzenia 833/2014, f) art. 7 ust. 1 ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego - sporządzonego zgodnie z Załącznikiem nr 11 do SWZ. Oświadczenie, o którym mowa powyżej składa również podmiot udostępniający zasoby. Jeżeli wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania poza granicami Rzeczypospolitej Polskiej składa dokumenty o których mowa w pkt 10.13 i dalej SWZ. Pozostałe informacje: 1. Klauzula informacyjna w związku z RODO została zawarta w SWZ. 2. Projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego stanowią załącznik nr 12 do SWZ. Zmiany oraz zakres zmian postanowień umowy przewidziano w załączniku nr 12 do SWZ. 3. Zgodnie z rozdz. 9 SWZ pkt 9.1. i dalsze Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia (m.in. spółka cywilna, konsorcjum) - art. 58 ustawy Pzp. W takim przypadku Wykonawcy ponoszą solidarną odpowiedzialność za wykonanie umowy. 4. Zgodnie z rozdz. 9 SWZ pkt 9.9. i dalsze Wykonawca może w celu potwierdzenia spełniania warunków udziału w postępowaniu, w stosownych sytuacjach oraz w odniesieniu do konkretnego zamówienia, lub jego części, polegać na zdolnościach technicznych lub zawodowych lub sytuacji finansowej lub ekonomicznej podmiotów udostępniających zasoby, niezależnie od charakteru prawnego łączących go z nimi stosunków prawnych. 5. Zgodnie z rozdz. 10 SWZ Wykonawca składa ofertę, pod rygorem nieważności w formie elektronicznej opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym, z wykorzystaniem wzoru Formularza ofertowego, stanowiącego Załącznik nr 2 do SWZ. Do oferty wykonawca dołącza oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu, spełnianiu warunków udziału w postępowaniu, w zakresie wskazanym przez zamawiającego w pkt 7 i 8 SWZ. Oświadczenie, składa się na formularzu jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia (JEDZ- Załącznik nr 3 do SWZ), Pozostałe dokumenty składane z ofertą : pkt 10.8. , 10.9. i 10.11. SWZ.
Optionen
Beschreibung der OptionenBrak opcji