2. Verfahren
Verfahren
Titel: Poskytování služeb právního, finančního, ekonomického a technického poradenství před a v průběhu zadávacího řízení na výběr koncesionáře pro projekt PPP D55
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je poskytování komplexního právního, finančního, ekonomického a technického poradenství před a v průběhu zadávacího řízení na výběr koncesionáře Projektu partnerství veřejného a soukromého sektoru pro zajištění projektování, výstavby, financování, údržby a dlouhodobého provozu dálnice D55 v úseku Bzenec – Břeclav, včetně poradenství pro možnost uzavření příslušných smluv zadavatelem
Interne Kennung: Poskytování služeb právního, finančního, ekonomického a technického poradenství před a v průběhu zadávacího řízení na výběr koncesionáře pro projekt PPP D55
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71311210 Beratung im Bereich Straßenbau
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79412000 Beratung im Bereich Finanzverwaltung, 79400000 Unternehmens- und Managementberatung und zugehörige Dienste, 79140000 Rechtsberatung und -auskunft, 71311300 Beratung im Bereich Infrastrukturen, 79111000 Rechtsberatung, 79100000 Dienstleistungen im juristischen Bereich, 66171000 Finanzberatung, 71356300 Technische Unterstützung, 71356000 Dienstleistungen im technischen Bereich, 71356100 Technische Überwachung
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79412000 Beratung im Bereich Finanzverwaltung, 71311300 Beratung im Bereich Infrastrukturen, 79400000 Unternehmens- und Managementberatung und zugehörige Dienste, 79140000 Rechtsberatung und -auskunft, 79111000 Rechtsberatung, 79100000 Dienstleistungen im juristischen Bereich, 66171000 Finanzberatung, 71356300 Technische Unterstützung, 71356000 Dienstleistungen im technischen Bereich, 71356100 Technische Überwachung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 3 ZZVZ vyhrazuje možnost využití jednacího řízení bez uveřejnění pro poskytnutí nových služeb vybraným dodavatelem dle § 66 ZZVZ po Finančním uzavření Projektu. Zadavatel v souladu s § 100 odst. 3 ZZVZ vymezuje základní předmět nových služeb, potenciálně vyplývajících ze změny závazku ze smlouvy následovně: Poskytování poradenských služeb souvisejících s uzavřenou Koncesionářskou smlouvou pro Projekt, zastupování zájmů Zadavatele při jednání s koncesionářem, nezávislým dozorem a jinými subjekty, participujícími na realizaci procesů dle uzavřené Koncesionářské smlouvy. Poradenskými službami se v tomto ohledu rozumí také vypracovávání a připomínkování podkladů, stanovisek, návrhů, odpovědí a dalších dokumentů, jejichž nezbytnost vyplyne z uzavřené Koncesionářské smlouvy, resp. z následné komunikace s vybraným koncesionářem pro Projekt. Zadavatel předpokládá, že vybraný dodavatel zabezpečí poskytování služeb stejným realizačním týmem, který se podílel na poskytování poradenských služeb předcházejících Finančnímu uzavření Projektu. Poskytování těchto služeb ze strany Expertů, kteří byli účastni procesu Zadávacího řízení, významně přispěje ke snížení časové náročnosti nutné na řádné poskytnutí těchto služeb. Rozsah těchto nových služeb nepřesáhne 30 % předpokládané hodnoty veřejné zakázky