2. Verfahren
Verfahren
Titel: Konkurs na udzielanie lekarskich świadczeń zdrowotnych w Oddziale Neurologicznym z pododdziałem Udarowym Szpitala Powiatowego w Chrzanowie
Beschreibung: Przedmiotem umowy jest udzielanie przez Przyjmującego Zamówienie lekarskich świadczeń zdrowotnych zabezpieczających funkcje i zadania Szpitala Powiatowego w Chrzanowie w Oddziale Neurologicznym z pododdziałem Udarowym w zakresie opisanym poniżej tj. udzielanie lekarskich świadczeń zdrowotnych w ramach podstawowej ordynacji/ dyżurów medycznych* oraz w razie potrzeby zabezpieczenie potrzeb zdrowotnych pacjentów innych oddziałów i komórek medycznych Szpitala w swojej specjalności osobiście.
Interne Kennung: 430/48/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85141000 Dienstleistungen von medizinischem Personal
5. Los
Los: LOT-0001