See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Provádění těžebních činností 2020+ (DNS)
Beschreibung: Předmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS bude poskytování služeb pěstební činnosti včetně dodávek sadebního materiálu. Pěstební činnosti zahrnují veškeré činnosti spojené s obnovou, výchovou a ochranou lesních porostů, specifikovaných chemických přípravků, pletiva, plachetek a dalších materiálů nezbytných k provádění pěstební činnosti. Blíže viz zadávací dokumentace.
Vorherige Bekanntmachung: 35921-2019
Interne Kennung: 099/2019/142
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211500 Baumpflege
5. Los
Los: LOT-0013
Titel: Výzva k podání nabídek č. 183 v kategorii 64 - Výroba dříví kombinaci technologií na LS Železná Ruda Revír 7 Petrovice odd. 708
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 183 v kategorii 64 - Výroba dříví kombinaci technologií na LS Železná Ruda Revír 7 Petrovice odd. 708
Interne Kennung: 099/2019/142/3861
Los: LOT-0011
Titel: Výzva k podání nabídek č. 20 v kategorii 33 – LS Frýdek - Místek, manipulace dříví, manipulace XVII -MES Šachta 2025
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 20 v kategorii 33 – LS Frýdek - Místek, manipulace dříví, manipulace XVII -MES Šachta 2025
Interne Kennung: 099/2019/142/3858
Los: LOT-0017
Titel: Výzva k podání nabídek č. 145 v kategorii 17 - TČ LS Vyšší Brod výroba dříví na OM revír Citajl PU odd 115
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 145 v kategorii 17 - TČ LS Vyšší Brod výroba dříví na OM revír Citajl PU odd 115
Interne Kennung: 099/2019/142/3803
Los: LOT-0012
Titel: Výzva k podání nabídek č. 308 v kategorii 27 - Výroba dříví komplexní četou - LZ Boubín / polesí Český Krumlov / 2025 / 1
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 308 v kategorii 27 - Výroba dříví komplexní četou - LZ Boubín / polesí Český Krumlov / 2025 / 1
Interne Kennung: 099/2019/142/3859
Los: LOT-0014
Titel: Výzva k podání nabídek č. 38 v kategorii 74 - 714 Přibližování dříví traktorem - LZ Konopiště 2025 č.1
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 38 v kategorii 74 - 714 Přibližování dříví traktorem - LZ Konopiště 2025 č.1
Interne Kennung: 099/2019/142/3862
Los: LOT-0015
Titel: Výzva k podání nabídek č. 235 v kategorii 25 - výroba dříví komplexní četou na LS Litoměřice - Bobří soutěska
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 235 v kategorii 25 - výroba dříví komplexní četou na LS Litoměřice - Bobří soutěska
Interne Kennung: 099/2019/142/3863
Los: LOT-0016
Titel: Výzva k podání nabídek č. 125 v kategorii 16 - Výroba dříví komplexní četou, LS Znojmo revír Uherčice
Beschreibung: Výzva k podání nabídek č. 125 v kategorii 16 - Výroba dříví komplexní četou, LS Znojmo revír Uherčice
Interne Kennung: 099/2019/142/3864