2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozbudowa części basenowej Ośrodka Sportu i Rekreacji Gminy Grodzisk Mazowiecki „WODNIK 2000” położonego przy ul. Montwiłła 41, 05-825 Grodzisk Mazowiecki
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Rozbudowa części basenowej Ośrodka Sportu i Rekreacji Gminy Grodzisk Mazowiecki „WODNIK 2000” położonego przy ul. Montwiłła 41, 05-825 Grodzisk Mazowiecki o część basenu do nauki pływania dla dzieci i młodzieży wraz z infrastrukturą towarzyszącą i uzyskaniem pozwolenia na użytkowanie inwestycji. Obejmuje on następujący zakres: -rozbudowę basenu o część wyposażoną w nieckę do nauki pływania wraz z zapleczem -przebudowę części pomieszczeń istniejącego basenu w sąsiedztwie rozbudowy -wyburzenie i demontaże w obszarze rozbudowy i przebudowy -przebudowa podziemnych i napowietrznych sieci technicznych na terenie inwestycji -zmiana w zagospodarowaniu terenu Szczegółowy zakres robót objętych umową określony jest w załączniku nr 6 do SWZ, dokumentacji projektowej, specyfikacjach technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych, które załączono do niniejszego przetargu.
Interne Kennung: ZP.271.29.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45212212 Bauarbeiten für Schwimmbäder
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: „Rozbudowa części basenowej Ośrodka Sportu i Rekreacji Gminy Grodzisk Mazowiecki „WODNIK 2000” położonego przy ul. Montwiłła 41, 05-825 Grodzisk Mazowiecki o część basenu do nauki pływania dla dzieci i młodzieży wraz z infrastrukturą towarzyszącą i uzyskaniem pozwolenia na użytkowanie inwestycji.”