See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup sprzętu i aparatury medycznej w ramach projektu pn: „Wzmocnienie ambulatoryjnej opieki specjalistycznej oraz rozwój chirurgii jednego dnia poprzez rozbudowę przychodni specjalistycznej i zakup nowoczesnego wyposażenia w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. Marii Skłodowskiej – Curie w Zgierzu”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Zakup sprzętu medycznego w ramach projektu pn: „Wzmocnienie ambulatoryjnej opieki specjalistycznej oraz rozwój chirurgii jednego dnia poprzez rozbudowę przychodni specjalistycznej i zakup nowoczesnego wyposażenia w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. Marii Skłodowskiej – Curie w Zgierzu”. Zamówienie podzielone jest na 6 części i tym samym Zamawiający dopuszcza składania ofert częściowych na następujące części: część 1 – 3 szt. aparat USG część 2 – laser Co2 część 3 – mobilny mikroskop część 4 – USG (aparat USG do biometrii) część 5 – stół zabiegowy mobilny 3szt. część 6 – stół operacyjny/zabiegowy
Vorherige Bekanntmachung: 300736-2026
Interne Kennung: PN/18/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192230 Operationstische, 33112200 Ultraschallanlage, 38510000 Mikroskope, 38636100 Laser
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 3szt. aparat USG
Beschreibung: aparat USG - 3szt.
Interne Kennung: Zadanie 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33112200 Ultraschallanlage
Los: LOT-0002
Titel: laser CO2
Beschreibung: laser CO2
Interne Kennung: Zadanie 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38636100 Laser
Los: LOT-0003
Titel: mobilny mikroskop
Beschreibung: mobilny mikroskop
Interne Kennung: Zadanie 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38510000 Mikroskope
Los: LOT-0004
Titel: USG (aparat USG do biometrii)
Beschreibung: USG (aparat USG do biometrii)
Interne Kennung: Zadanie 4
Los: LOT-0005
Titel: stół zabiegowy mobilny - 3szt.
Beschreibung: stół zabiegowy mobilny - 3szt.
Interne Kennung: Zadanie 5
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192230 Operationstische
Los: LOT-0006
Titel: stół operacyjny/zabiegowy
Beschreibung: stół operacyjny/zabiegowy
Interne Kennung: Zadanie 6