2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wstępne ogłoszenie informacyjne dotyczące usług publicznych w zakresie transportu pasażerskiego
Beschreibung: Tytuł: Publiczny transport zbiorowy na liniach użyteczności publicznej w zakresie powiatowych przewozów pasażerskich w transporcie drogowym. Opis. Zgodnie z\ art. 19 ust.1 pkt 1 ustawa z dnia 16 grudnia 2010r. o publicznym transporcie zbiorowym ( tj. Dz.U. z 2025r. poz.285 ). Rodzaj procedury:Negocjacyjna bez uprzedniej publikacji zaproszenia do ubiegania się o zmówienie
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)