2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup serwerów i urządzeń sieciowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa serwerów i urządzeń sieciowych w podziale na części. Szczegółowy zakres opisany będzie w dokumentacji postępowania, tj. w Umowie i w Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zakup serwerów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa serwerów. Szczegółowy zakres opisany będzie w dokumentacji postępowania, tj. w Umowie i w Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ).
Los: LOT-0002
Titel: Zakup urządzeń sieciowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń sieciowych. Szczegółowy zakres opisany będzie w dokumentacji postępowania, tj. w Umowie i w Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ).
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
Los: LOT-0003
Titel: Zakup półek dyskowych do posiadanych macierzy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa półek dyskowych do posiadanych macierzy. Szczegółowy zakres opisany będzie w dokumentacji postępowania, tj. w Umowie i w Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ).
Haupteinstufung (cpv): 30233130 Magnetplattenspeicher