2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa endoprotez stawu biodrowego i stawu kolanowego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy endoprotez stawu biodrowego i kolanowego w Grupach: Grupa 1 - Endoprotezy bezcementowe, cementowe i bipolarne stawu biodrowego – depozyt Grupa 2 - Endoprotezy całkowite cementowe stawu kolanowego – depozyt Grupa 3 - Panewki rewizyjne dla Pałuckiego Centrum Zdrowia Sp. z o. o., w czasie określonym na 12 miesięcy od dnia zawarcia umowy. 2. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert na wybraną Grupę lub Grupy (1-3). Oferty w zakresie składanej Grupy lub Grup muszą być pełne i kompletne. Zamawiający nie dopuszcza braku jakiejkolwiek pozycji asortymentu wymienionego w danej Grupie. 3. Szczegółowy opis potrzeb Zamawiającego, zawierający rodzaj i ilość asortymentu w poszczególnych Grupach 1 - 3, oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, zawiera Formularz asortymentowo-cenowy (Załącznik nr 2 do SWZ). 4. Zamawiający zastrzega, że ilości asortymentu wskazane w Załączniku nr 2 do SWZ, są ilościami szacunkowymi, służącymi do skalkulowania ceny oferty, porównania ofert i wyboru oferty najkorzystniejszej. Zakupy dokonywane w trakcie obowiązywania umowy mogą ulec zmianie, w zależności od potrzeb Zamawiającego, ilości pacjentów oraz wysokości kontraktu z NFZ. Wykonawcy nie przysługują roszczenia z tytułu zamówienia mniejszej ilości asortymentu niż określona w Załączniku nr 2 do SWZ dla poszczególnych Grup 1–3. 5. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach określonych we Wzorze Umowy stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ. 6. Oferowany przedmiot zamówienia musi być dopuszczony do obrotu i używania jako wyrób medyczny, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, a w szczególności z ustawą z dnia 07 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz.U.2024 poz.1620) oraz aktami wykonawczymi do niej. 7. Jeżeli w SWZ użyto oznaczeń lub parametrów wskazujących konkretnego producenta, konkretny produkt, wskazano znaki towarowe, patenty lub pochodzenie Zamawiający dopuszcza zastosowanie rozwiązań równoważnych, przez które należy rozumieć produkty o parametrach nie gorszych od przedstawionych w opisie przedmiotu zamówienia i spełniające, co najmniej w tym samym zakresie wymagania Zamawiającego. Wykonawca powołujący się na rozwiązania równoważne opisywane przez Zamawiającego, jest obowiązany wykazać w ofercie, że oferowane przez niego produkty spełniają wymagania Zamawiającego. 8. Zamawiający nie zamierza zawrzeć umowy ramowej. 9. Zamawiający nie przewiduje udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt. 7 i 8. 10. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych. 11. Zamawiający nie przewiduje zastosowania aukcji elektronicznej. 12. Zamawiający nie przewiduje zwrotu kosztów udziału w postępowaniu.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33180000 Funktionsunterstützung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Grupa 1 Endoprotezy bezcementowe, cementowe i bipolarne stawu biodrowego depozyt
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 do SWZ Formularz asortymentowo cenowy
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający dopuszcza możliwość skorzystania z prawa opcji zgodnie z zapisami rozdziału III pkt. 14 SWZ
Los: LOT-0002
Titel: Grupa 2 Endoprotezy całkowite cementowe stawu kolanowego – depozyt
Los: LOT-0003
Titel: Grupa 3 Panewki rewizyjne