See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa dwóch samochodów ciężarowych o DMC do 19 t zabudowanych HDS - zamówienie udzielane w częściach
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowych samochodów ciężarowych o DMC do 19 t, zabudowanych żurawiem hydraulicznym HDS, rok produkcji pojazdów niekompletnych 2025 lub 2026 w ilości 2 szt. Postępowanie podzielone jest na 2 części: Część 1 - dostawa fabrycznie nowego samochodu ciężarowego o DMC do 19 t zabudowanego HDS, Część 2 - dostawa fabrycznie nowego samochodu ciężarowego o DMC do 19 t zabudowanego HDS. Dostawy mają być realizowane zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ oraz projektowanymi postanowieniami umowy, stanowiącymi załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: DPZP/271/665/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34130000 Kraftfahrzeuge für den Gütertransport
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 - dostawa fabrycznie nowego samochodu ciężarowego o DMC do 19 t zabudowanego HDS
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w części 1 jest dostawa fabrycznie nowego samochodu ciężarowego o DMC do 19t, zabudowanego żurawiem hydraulicznym HDS, rok produkcji pojazdu niekompletnego 2025 lub 2026 w ilości 1 szt. Dostawa ma być zrealizowana zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ oraz projektowanymi postanowieniami umowy, stanowiącymi załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: DPZP/271/665/2026 część 1
Menge: 1 Stück
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - dostawa fabrycznie nowego samochodu ciężarowego o DMC do 19 t zabudowanego HDS
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w części 2 jest dostawa fabrycznie nowego samochodu ciężarowego o DMC do 19t, zabudowanego żurawiem hydraulicznym HDS, rok produkcji pojazdu niekompletnego 2025 lub 2026 w ilości 1 szt. Dostawa ma być zrealizowana zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ oraz projektowanymi postanowieniami umowy, stanowiącymi załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: DPZP/271/665/2026 część 2