See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa kompleksowego sprzątania dla KWP we Wrocławiu i KMP w Jeleniej Górze
Beschreibung: Opis przedmiotu zamówienia zawarto w rozdz. V SWZ. 1. Przedmiotem zamówienia jest Usługa kompleksowego sprzątania dla KWP we Wrocławiu i KMP w Jeleniej Górze. Szczegółowy katalog usług, miejsce ich wykonania, sposób ich wykonania oraz częstotliwość określa opis przedmiotu zamówienia, będący załącznikiem nr 1 do Projektowanych postanowień umowy (PPU), które stanowią załącznik nr 3 do SWZ. 2. Usługa polegać będzie na utrzymaniu czystości w pomieszczeniach biurowych, ciągach komunikacyjnych, klatkach schodowych, pomieszczeniach socjalnych, gospodarczych, szatniach, palarniach, pokojach hotelowych, sanitariatach, od poniedziałku do piątku w godzinach pracy jednostki od 7:30 do 15:30, przy użyciu własnego sprzętu i środków czystości. W częściach 6 i 7 utrzymanie czystości na terenie posesji przez całą dobę podczas opadów śniegu i mrozów w sposób systematyczny, zapewniający swobodny i bezpieczny dostęp do budynku traktami komunikacyjnymi – w razie potrzeby również w dni wolne od pracy. Zakres usługi obejmuje również utrzymanie czystości w pomieszczeniach technicznych, garażowych, magazynowych, siłowni i piwnicach oraz utrzymanie czystości na terenie posesji przy budynku przy użyciu własnego sprzętu i środków czystości. 3. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Wykonawca może złożyć ofertę na jedną lub więcej części postępowania – maksymalnie 7 części. Wymaga się złożenia oferty na całość usług określonych w danej części postępowania. Postępowanie podzielono na 7 niżej opisanych części: - część 1 – usługa kompleksowego sprzątania – Komenda Wojewódzka Policji we Wrocławiu – wartownia, budynek ,,E’’, magazyn depozytowy (przy myjni), stacja paliw – ul. gen. I. Połbina 1, - część 2 – usługa kompleksowego sprzątania – Komenda Wojewódzka Policji we Wrocławiu – budynek ,,A’’ – ul. gen. I. Połbina 1, - część 3 – usługa kompleksowego sprzątania – Komenda Wojewódzka Policji we Wrocławiu – budynek ,,B’’ – ul. gen. I. Połbina 1, - część 4 – usługa kompleksowego sprzątania – Komenda Wojewódzka Policji we Wrocławiu – budynek ,,M’’ – ul. gen. I. Połbina 1, - część 5 – usługa kompleksowego sprzątania – Komenda Wojewódzka Policji we Wrocławiu – Komisariat Kolejowy Policji – ul. marsz. J. Piłsudskiego 105, - część 6 – usługa kompleksowego sprzątania – Komenda Miejska Policji w Jeleniej Górze – KP w Karpaczu – ul. Obrońców Pokoju 2b, PPI Podgórzyn – ul. Żołnierska 13a, - część 7 – usługa kompleksowego sprzątania – Komenda Miejska Policji w Jeleniej Górze – KP w Kowarach – ul. W. Grabskiego 7. 4. W odniesieniu do warunku określonego w art. 100 ust. 1 ustawy Pzp dotyczącego dostępności dla osób niepełnosprawnych, o których mowa w Dyrektywie Parlamentu Europejskiego i Rady 2014/24/UE z dnia 26 lutego 2014 r. w sprawie zamówień publicznych (Dz.U.UE.L Nr 94, s. 65), Zamawiający informuje, że brak jest specyficznych wymagań w zakresie dostępności opisanego przedmiotu zamówienia dla osób niepełnosprawnych. 5. Wymagania w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy opisane zostały w § 2 i 3 Projektowanych postanowień umowy (PPU), które stanowią załącznik nr 3 do SWZ. Zamawiający wymaga zatrudnienia na podstawie umowy o pracę wszystkich osób wykonujących usługi sprzątania, w tym osób zatrudnionych przez podwykonawców lub dalszych podwykonawców. Szczegółowy opis zawarto w rozdz. V, ust. 5, pkt 5.1.-5.7. SWZ. 6. Kod i nazwa Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 90910000-9 usługi sprzątania. 7. Miejsce realizowania usługi: Zamawiający wskazał w załączniku nr 1 do Projektowanych postanowień umowy (PPU), które stanowią załącznik nr 3 do SWZ. 8. Oferty równoważne - informacje zawarto w rozdz. V ust. 8 SWZ. 9. Dopuszczalność udziału podwykonawców: Wykonawca może powierzyć wykonanie zamówienia podwykonawcom. Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez Wykonawcę kluczowych części zamówienia. W przypadku realizacji przedmiotu zamówienia z wykorzystaniem podwykonawców, Zamawiający wymaga wskazania przez Wykonawcę tych części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom oraz podania proponowanych firm podwykonawców (część II sekcja D dokumentu JEDZ) – o ile są mu wiadome na tym etapie. 10. Termin realizacji umowy wynosi 24 miesiące. 11. Zamawiający przewiduje zastosowanie procedury, o której mowa w art. 139 ustawy Pzp, tzw. „procedury odwróconej”, tzn. Zamawiający może najpierw dokonać badania i oceny ofert, a następnie dokonać kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia. 12. Zamawiający nie przewiduje prawa opcji, Zam. nie dopuszcza składania ofert wariantowych, postępowanie nie jest prowadzone w celu zawarcia umowy ramowej, Zam. nie przewiduje udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp, Zam. nie przewiduje sprawdzenia dokumentów, o których mowa w art. 131 ust. 2 ustawy Pzp, Zam. przewiduje możliwość wizji lokalnej - informacje zawarto w rozdz. IV ust. 6 SWZ, Zam. nie przewiduje wyboru najkorzystniejszej oferty z zastosowaniem aukcji elektronicznej, Zam. nie przewiduje zwrotu kosztów udziału w postępowaniu, Zam. nie przewiduje udzielania zaliczek na poczet wykonania zamówienia, Zam. nie zastrzega możliwości ubiegania się o udzielenie zamówienia wyłącznie przez wykonawców, o których mowa w art. 94 ustawy Pzp, Zam. nie określa wymagań w zakresie zatrudnienia osób, o których mowa w art. 96 ust. 2 pkt. 2 Pzp. 13. Klauzula informacyjna RODO - informacje zawarto w rozdz. II SWZ. 14. Zamawiający wymaga wniesienia wadium - informacje zawarto w rozdz. XIII SWZ. 15. Dokumenty składane wraz z ofertą - informację zawarto w rozdz. XIV ust. 3 SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 626783-2024
Interne Kennung: PUZ-2380-098-060-098/2024/DZ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: część 1 – usługa kompleksowego sprzątania – Komenda Wojewódzka Policji we Wrocławiu – wartownia, budynek ,,E’’, magazyn depozytowy (przy myjni), stacja paliw – ul. gen. I. Połbina 1
Beschreibung: część 1 – usługa kompleksowego sprzątania – Komenda Wojewódzka Policji we Wrocławiu – wartownia, budynek ,,E’’, magazyn depozytowy (przy myjni), stacja paliw – ul. gen. I. Połbina 1 1. Szczegółowy katalog usług, miejsce ich wykonania, sposób ich wykonania oraz częstotliwość określa opis przedmiotu zamówienia, będący załącznikiem nr 1 do Projektowanych postanowień umowy (PPU), które stanowią załącznik nr 3 do SWZ. 2. Usługa polegać będzie na utrzymaniu czystości w pomieszczeniach biurowych, ciągach komunikacyjnych, klatkach schodowych, pomieszczeniach socjalnych, gospodarczych, szatniach, palarniach, pokojach hotelowych, sanitariatach, od poniedziałku do piątku w godzinach pracy jednostki od 7:30 do 15:30, przy użyciu własnego sprzętu i środków czystości. W częściach 6 i 7 utrzymanie czystości na terenie posesji przez całą dobę podczas opadów śniegu i mrozów w sposób systematyczny, zapewniający swobodny i bezpieczny dostęp do budynku traktami komunikacyjnymi – w razie potrzeby również w dni wolne od pracy. Zakres usługi obejmuje również utrzymanie czystości w pomieszczeniach technicznych, garażowych, magazynowych, siłowni i piwnicach oraz utrzymanie czystości na terenie posesji przy budynku przy użyciu własnego sprzętu i środków czystości. 3. Zamawiający nie wymaga złożenia przez Wykonawcę przedmiotowych środków dowodowych. 4. Zamawiający wymaga wniesienia wadium. Wykonawca zobowiązany jest do zabezpieczenia swojej oferty wadium. Wysokość wadium to 15 550,00 zł, jeżeli Wykonawca składa ofertę we wszystkich 7 częściach postępowania. Jeżeli Wykonawca składa ofertę w jednej, dwóch lub kilku częściach postępowania, wnosi wadium w wysokości wskazanej dla części, w których składa ofertę. Dla poszczególnych części postępowania kwoty te wynoszą: - część 1 – 5 800,00 zł. Pozostałe informacje dotyczące wadium - w rozdz. XIII SWZ. 5. Zamawiający, zgodnie z § 11 ust. 2 Rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 grudnia 2020 r. w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania informacji oraz wymagań technicznych dla dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji elektronicznej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursie, zamieszcza wymagania dotyczące specyfikacji połączenia, formatu przesyłanych danych oraz szyfrowania i oznaczania czasu przekazania i odbioru danych za pośrednictwem platformazakupowa.pl, tj.: a) stały dostęp do sieci Internet o gwarantowanej przepustowości nie mniejszej niż 512 kb/s, b) komputer klasy PC lub MAC o następującej konfiguracji: pamięć min. 2 GB Ram, procesor Intel IV 2 GHZ lub jego nowsza wersja, jeden z systemów operacyjnych - MS Windows 7, Mac Os x 10 4, Linux, lub ich nowsze wersje, c) zainstalowana dowolna przeglądarka internetowa, w przypadku Internet Explorer minimalnie wersja 10 0., d) włączona obsługa JavaScript, e) zainstalowany program Adobe Acrobat Reader lub inny obsługujący format plików .pdf, f) Platformazakupowa.pl działa według standardu przyjętego w komunikacji sieciowej - kodowanie UTF8, g) Oznaczenie czasu odbioru danych przez platformę zakupową stanowi datę oraz dokładny czas (hh:mm:ss) generowany wg. czasu lokalnego serwera synchronizowanego z zegarem Głównego Urzędu Miar. 6. Zamawiający przewiduje możliwość wizji lokalnej. Wizja lokalna nie jest obowiązkowa i nie jest konieczna do złożenia oferty. Terminy wizji lokalnej dla poszczególnych jednostek zawarto w rozdz. IV ust. 6 SWZ.
Interne Kennung: PUZ-2380-098-060-098/2024/DZ część 1
Los: LOT-0002
Titel: część 2 – usługa kompleksowego sprzątania – Komenda Wojewódzka Policji we Wrocławiu – budynek ,,A’’ – ul. gen. I. Połbina 1
Beschreibung: część 2 – usługa kompleksowego sprzątania – Komenda Wojewódzka Policji we Wrocławiu – budynek ,,A’’ – ul. gen. I. Połbina 1 1. Szczegółowy katalog usług, miejsce ich wykonania, sposób ich wykonania oraz częstotliwość określa opis przedmiotu zamówienia, będący załącznikiem nr 1 do Projektowanych postanowień umowy (PPU), które stanowią załącznik nr 3 do SWZ. 2. Usługa polegać będzie na utrzymaniu czystości w pomieszczeniach biurowych, ciągach komunikacyjnych, klatkach schodowych, pomieszczeniach socjalnych, gospodarczych, szatniach, palarniach, pokojach hotelowych, sanitariatach, od poniedziałku do piątku w godzinach pracy jednostki od 7:30 do 15:30, przy użyciu własnego sprzętu i środków czystości. W częściach 6 i 7 utrzymanie czystości na terenie posesji przez całą dobę podczas opadów śniegu i mrozów w sposób systematyczny, zapewniający swobodny i bezpieczny dostęp do budynku traktami komunikacyjnymi – w razie potrzeby również w dni wolne od pracy. Zakres usługi obejmuje również utrzymanie czystości w pomieszczeniach technicznych, garażowych, magazynowych, siłowni i piwnicach oraz utrzymanie czystości na terenie posesji przy budynku przy użyciu własnego sprzętu i środków czystości. 3. Zamawiający nie wymaga złożenia przez Wykonawcę przedmiotowych środków dowodowych. 4. Zamawiający wymaga wniesienia wadium. Wykonawca zobowiązany jest do zabezpieczenia swojej oferty wadium. Wysokość wadium to 15 550,00 zł, jeżeli Wykonawca składa ofertę we wszystkich 7 częściach postępowania. Jeżeli Wykonawca składa ofertę w jednej, dwóch lub kilku częściach postępowania, wnosi wadium w wysokości wskazanej dla części, w których składa ofertę. Dla poszczególnych części postępowania kwoty te wynoszą: - część 2 – 2 100,00 zł. Pozostałe informacje dotyczące wadium - w rozdz. XIII SWZ. 5. Zamawiający, zgodnie z § 11 ust. 2 Rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 grudnia 2020 r. w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania informacji oraz wymagań technicznych dla dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji elektronicznej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursie, zamieszcza wymagania dotyczące specyfikacji połączenia, formatu przesyłanych danych oraz szyfrowania i oznaczania czasu przekazania i odbioru danych za pośrednictwem platformazakupowa.pl, tj.: a) stały dostęp do sieci Internet o gwarantowanej przepustowości nie mniejszej niż 512 kb/s, b) komputer klasy PC lub MAC o następującej konfiguracji: pamięć min. 2 GB Ram, procesor Intel IV 2 GHZ lub jego nowsza wersja, jeden z systemów operacyjnych - MS Windows 7, Mac Os x 10 4, Linux, lub ich nowsze wersje, c) zainstalowana dowolna przeglądarka internetowa, w przypadku Internet Explorer minimalnie wersja 10 0., d) włączona obsługa JavaScript, e) zainstalowany program Adobe Acrobat Reader lub inny obsługujący format plików .pdf, f) Platformazakupowa.pl działa według standardu przyjętego w komunikacji sieciowej - kodowanie UTF8, g) Oznaczenie czasu odbioru danych przez platformę zakupową stanowi datę oraz dokładny czas (hh:mm:ss) generowany wg. czasu lokalnego serwera synchronizowanego z zegarem Głównego Urzędu Miar. 6. Zamawiający przewiduje możliwość wizji lokalnej. Wizja lokalna nie jest obowiązkowa i nie jest konieczna do złożenia oferty. Terminy wizji lokalnej dla poszczególnych jednostek zawarto w rozdz. IV ust. 6 SWZ.
Interne Kennung: PUZ-2380-098-060-098/2024/DZ część 2
Los: LOT-0003
Titel: część 3 – usługa kompleksowego sprzątania – Komenda Wojewódzka Policji we Wrocławiu – budynek ,,B’’ – ul. gen. I. Połbina 1
Beschreibung: część 3 – usługa kompleksowego sprzątania – Komenda Wojewódzka Policji we Wrocławiu – budynek ,,B’’ – ul. gen. I. Połbina 1 1. Szczegółowy katalog usług, miejsce ich wykonania, sposób ich wykonania oraz częstotliwość określa opis przedmiotu zamówienia, będący załącznikiem nr 1 do Projektowanych postanowień umowy (PPU), które stanowią załącznik nr 3 do SWZ. 2. Usługa polegać będzie na utrzymaniu czystości w pomieszczeniach biurowych, ciągach komunikacyjnych, klatkach schodowych, pomieszczeniach socjalnych, gospodarczych, szatniach, palarniach, pokojach hotelowych, sanitariatach, od poniedziałku do piątku w godzinach pracy jednostki od 7:30 do 15:30, przy użyciu własnego sprzętu i środków czystości. W częściach 6 i 7 utrzymanie czystości na terenie posesji przez całą dobę podczas opadów śniegu i mrozów w sposób systematyczny, zapewniający swobodny i bezpieczny dostęp do budynku traktami komunikacyjnymi – w razie potrzeby również w dni wolne od pracy. Zakres usługi obejmuje również utrzymanie czystości w pomieszczeniach technicznych, garażowych, magazynowych, siłowni i piwnicach oraz utrzymanie czystości na terenie posesji przy budynku przy użyciu własnego sprzętu i środków czystości. 3. Zamawiający nie wymaga złożenia przez Wykonawcę przedmiotowych środków dowodowych. 4. Zamawiający wymaga wniesienia wadium. Wykonawca zobowiązany jest do zabezpieczenia swojej oferty wadium. Wysokość wadium to 15 550,00 zł, jeżeli Wykonawca składa ofertę we wszystkich 7 częściach postępowania. Jeżeli Wykonawca składa ofertę w jednej, dwóch lub kilku częściach postępowania, wnosi wadium w wysokości wskazanej dla części, w których składa ofertę. Dla poszczególnych części postępowania kwoty te wynoszą: - część 3 – 3 150,00 zł. Pozostałe informacje dotyczące wadium - w rozdz. XIII SWZ. 5. Zamawiający, zgodnie z § 11 ust. 2 Rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 grudnia 2020 r. w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania informacji oraz wymagań technicznych dla dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji elektronicznej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursie, zamieszcza wymagania dotyczące specyfikacji połączenia, formatu przesyłanych danych oraz szyfrowania i oznaczania czasu przekazania i odbioru danych za pośrednictwem platformazakupowa.pl, tj.: a) stały dostęp do sieci Internet o gwarantowanej przepustowości nie mniejszej niż 512 kb/s, b) komputer klasy PC lub MAC o następującej konfiguracji: pamięć min. 2 GB Ram, procesor Intel IV 2 GHZ lub jego nowsza wersja, jeden z systemów operacyjnych - MS Windows 7, Mac Os x 10 4, Linux, lub ich nowsze wersje, c) zainstalowana dowolna przeglądarka internetowa, w przypadku Internet Explorer minimalnie wersja 10 0., d) włączona obsługa JavaScript, e) zainstalowany program Adobe Acrobat Reader lub inny obsługujący format plików .pdf, f) Platformazakupowa.pl działa według standardu przyjętego w komunikacji sieciowej - kodowanie UTF8, g) Oznaczenie czasu odbioru danych przez platformę zakupową stanowi datę oraz dokładny czas (hh:mm:ss) generowany wg. czasu lokalnego serwera synchronizowanego z zegarem Głównego Urzędu Miar. 6. Zamawiający przewiduje możliwość wizji lokalnej. Wizja lokalna nie jest obowiązkowa i nie jest konieczna do złożenia oferty. Terminy wizji lokalnej dla poszczególnych jednostek zawarto w rozdz. IV ust. 6 SWZ.
Interne Kennung: PUZ-2380-098-060-098/2024/DZ część 3
Los: LOT-0004
Titel: część 4 – usługa kompleksowego sprzątania – Komenda Wojewódzka Policji we Wrocławiu – budynek ,,M’’ – ul. gen. I. Połbina 1
Beschreibung: część 4 – usługa kompleksowego sprzątania – Komenda Wojewódzka Policji we Wrocławiu – budynek ,,M’’ – ul. gen. I. Połbina 1 1. Szczegółowy katalog usług, miejsce ich wykonania, sposób ich wykonania oraz częstotliwość określa opis przedmiotu zamówienia, będący załącznikiem nr 1 do Projektowanych postanowień umowy (PPU), które stanowią załącznik nr 3 do SWZ. 2. Usługa polegać będzie na utrzymaniu czystości w pomieszczeniach biurowych, ciągach komunikacyjnych, klatkach schodowych, pomieszczeniach socjalnych, gospodarczych, szatniach, palarniach, pokojach hotelowych, sanitariatach, od poniedziałku do piątku w godzinach pracy jednostki od 7:30 do 15:30, przy użyciu własnego sprzętu i środków czystości. W częściach 6 i 7 utrzymanie czystości na terenie posesji przez całą dobę podczas opadów śniegu i mrozów w sposób systematyczny, zapewniający swobodny i bezpieczny dostęp do budynku traktami komunikacyjnymi – w razie potrzeby również w dni wolne od pracy. Zakres usługi obejmuje również utrzymanie czystości w pomieszczeniach technicznych, garażowych, magazynowych, siłowni i piwnicach oraz utrzymanie czystości na terenie posesji przy budynku przy użyciu własnego sprzętu i środków czystości. 3. Zamawiający nie wymaga złożenia przez Wykonawcę przedmiotowych środków dowodowych. 4. Zamawiający wymaga wniesienia wadium. Wykonawca zobowiązany jest do zabezpieczenia swojej oferty wadium. Wysokość wadium to 15 550,00 zł, jeżeli Wykonawca składa ofertę we wszystkich 7 częściach postępowania. Jeżeli Wykonawca składa ofertę w jednej, dwóch lub kilku częściach postępowania, wnosi wadium w wysokości wskazanej dla części, w których składa ofertę. Dla poszczególnych części postępowania kwoty te wynoszą: - część 4 – 1 350,00 zł. Pozostałe informacje dotyczące wadium - w rozdz. XIII SWZ. 5. Zamawiający, zgodnie z § 11 ust. 2 Rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 grudnia 2020 r. w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania informacji oraz wymagań technicznych dla dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji elektronicznej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursie, zamieszcza wymagania dotyczące specyfikacji połączenia, formatu przesyłanych danych oraz szyfrowania i oznaczania czasu przekazania i odbioru danych za pośrednictwem platformazakupowa.pl, tj.: a) stały dostęp do sieci Internet o gwarantowanej przepustowości nie mniejszej niż 512 kb/s, b) komputer klasy PC lub MAC o następującej konfiguracji: pamięć min. 2 GB Ram, procesor Intel IV 2 GHZ lub jego nowsza wersja, jeden z systemów operacyjnych - MS Windows 7, Mac Os x 10 4, Linux, lub ich nowsze wersje, c) zainstalowana dowolna przeglądarka internetowa, w przypadku Internet Explorer minimalnie wersja 10 0., d) włączona obsługa JavaScript, e) zainstalowany program Adobe Acrobat Reader lub inny obsługujący format plików .pdf, f) Platformazakupowa.pl działa według standardu przyjętego w komunikacji sieciowej - kodowanie UTF8, g) Oznaczenie czasu odbioru danych przez platformę zakupową stanowi datę oraz dokładny czas (hh:mm:ss) generowany wg. czasu lokalnego serwera synchronizowanego z zegarem Głównego Urzędu Miar. 6. Zamawiający przewiduje możliwość wizji lokalnej. Wizja lokalna nie jest obowiązkowa i nie jest konieczna do złożenia oferty. Terminy wizji lokalnej dla poszczególnych jednostek zawarto w rozdz. IV ust. 6 SWZ.
Interne Kennung: PUZ-2380-098-060-098/2024/DZ część 4
Los: LOT-0005
Titel: część 5 – usługa kompleksowego sprzątania – Komenda Wojewódzka Policji we Wrocławiu – Komisariat Kolejowy Policji – ul. marsz. J. Piłsudskiego 105
Beschreibung: część 5 – usługa kompleksowego sprzątania – Komenda Wojewódzka Policji we Wrocławiu – Komisariat Kolejowy Policji – ul. marsz. J. Piłsudskiego 105 1. Szczegółowy katalog usług, miejsce ich wykonania, sposób ich wykonania oraz częstotliwość określa opis przedmiotu zamówienia, będący załącznikiem nr 1 do Projektowanych postanowień umowy (PPU), które stanowią załącznik nr 3 do SWZ. 2. Usługa polegać będzie na utrzymaniu czystości w pomieszczeniach biurowych, ciągach komunikacyjnych, klatkach schodowych, pomieszczeniach socjalnych, gospodarczych, szatniach, palarniach, pokojach hotelowych, sanitariatach, od poniedziałku do piątku w godzinach pracy jednostki od 7:30 do 15:30, przy użyciu własnego sprzętu i środków czystości. W częściach 6 i 7 utrzymanie czystości na terenie posesji przez całą dobę podczas opadów śniegu i mrozów w sposób systematyczny, zapewniający swobodny i bezpieczny dostęp do budynku traktami komunikacyjnymi – w razie potrzeby również w dni wolne od pracy. Zakres usługi obejmuje również utrzymanie czystości w pomieszczeniach technicznych, garażowych, magazynowych, siłowni i piwnicach oraz utrzymanie czystości na terenie posesji przy budynku przy użyciu własnego sprzętu i środków czystości. 3. Zamawiający nie wymaga złożenia przez Wykonawcę przedmiotowych środków dowodowych. 4. Zamawiający wymaga wniesienia wadium. Wykonawca zobowiązany jest do zabezpieczenia swojej oferty wadium. Wysokość wadium to 15 550,00 zł, jeżeli Wykonawca składa ofertę we wszystkich 7 częściach postępowania. Jeżeli Wykonawca składa ofertę w jednej, dwóch lub kilku częściach postępowania, wnosi wadium w wysokości wskazanej dla części, w których składa ofertę. Dla poszczególnych części postępowania kwoty te wynoszą: - część 5 – 950 zł. Pozostałe informacje dotyczące wadium - w rozdz. XIII SWZ. 5. Zamawiający, zgodnie z § 11 ust. 2 Rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 grudnia 2020 r. w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania informacji oraz wymagań technicznych dla dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji elektronicznej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursie, zamieszcza wymagania dotyczące specyfikacji połączenia, formatu przesyłanych danych oraz szyfrowania i oznaczania czasu przekazania i odbioru danych za pośrednictwem platformazakupowa.pl, tj.: a) stały dostęp do sieci Internet o gwarantowanej przepustowości nie mniejszej niż 512 kb/s, b) komputer klasy PC lub MAC o następującej konfiguracji: pamięć min. 2 GB Ram, procesor Intel IV 2 GHZ lub jego nowsza wersja, jeden z systemów operacyjnych - MS Windows 7, Mac Os x 10 4, Linux, lub ich nowsze wersje, c) zainstalowana dowolna przeglądarka internetowa, w przypadku Internet Explorer minimalnie wersja 10 0., d) włączona obsługa JavaScript, e) zainstalowany program Adobe Acrobat Reader lub inny obsługujący format plików .pdf, f) Platformazakupowa.pl działa według standardu przyjętego w komunikacji sieciowej - kodowanie UTF8, g) Oznaczenie czasu odbioru danych przez platformę zakupową stanowi datę oraz dokładny czas (hh:mm:ss) generowany wg. czasu lokalnego serwera synchronizowanego z zegarem Głównego Urzędu Miar. 6. Zamawiający przewiduje możliwość wizji lokalnej. Wizja lokalna nie jest obowiązkowa i nie jest konieczna do złożenia oferty. Terminy wizji lokalnej dla poszczególnych jednostek zawarto w rozdz. IV ust. 6 SWZ.
Interne Kennung: PUZ-2380-098-060-098/2024/DZ część 5
Los: LOT-0006
Titel: część 6 – usługa kompleksowego sprzątania – Komenda Miejska Policji w Jeleniej Górze – KP w Karpaczu – ul. Obrońców Pokoju 2b, PPI Podgórzyn – ul. Żołnierska 13a
Beschreibung: część 6 – usługa kompleksowego sprzątania – Komenda Miejska Policji w Jeleniej Górze – KP w Karpaczu – ul. Obrońców Pokoju 2b, PPI Podgórzyn – ul. Żołnierska 13a 1. Szczegółowy katalog usług, miejsce ich wykonania, sposób ich wykonania oraz częstotliwość określa opis przedmiotu zamówienia, będący załącznikiem nr 1 do Projektowanych postanowień umowy (PPU), które stanowią załącznik nr 3 do SWZ. 2. Usługa polegać będzie na utrzymaniu czystości w pomieszczeniach biurowych, ciągach komunikacyjnych, klatkach schodowych, pomieszczeniach socjalnych, gospodarczych, szatniach, palarniach, pokojach hotelowych, sanitariatach, od poniedziałku do piątku w godzinach pracy jednostki od 7:30 do 15:30, przy użyciu własnego sprzętu i środków czystości. W częściach 6 i 7 utrzymanie czystości na terenie posesji przez całą dobę podczas opadów śniegu i mrozów w sposób systematyczny, zapewniający swobodny i bezpieczny dostęp do budynku traktami komunikacyjnymi – w razie potrzeby również w dni wolne od pracy. Zakres usługi obejmuje również utrzymanie czystości w pomieszczeniach technicznych, garażowych, magazynowych, siłowni i piwnicach oraz utrzymanie czystości na terenie posesji przy budynku przy użyciu własnego sprzętu i środków czystości. 3. Zamawiający nie wymaga złożenia przez Wykonawcę przedmiotowych środków dowodowych. 4. Zamawiający wymaga wniesienia wadium. Wykonawca zobowiązany jest do zabezpieczenia swojej oferty wadium. Wysokość wadium to 15 550,00 zł, jeżeli Wykonawca składa ofertę we wszystkich 7 częściach postępowania. Jeżeli Wykonawca składa ofertę w jednej, dwóch lub kilku częściach postępowania, wnosi wadium w wysokości wskazanej dla części, w których składa ofertę. Dla poszczególnych części postępowania kwoty te wynoszą: - część 6 – 1 000,00 zł. Pozostałe informacje dotyczące wadium - w rozdz. XIII SWZ. 5. Zamawiający, zgodnie z § 11 ust. 2 Rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 grudnia 2020 r. w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania informacji oraz wymagań technicznych dla dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji elektronicznej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursie, zamieszcza wymagania dotyczące specyfikacji połączenia, formatu przesyłanych danych oraz szyfrowania i oznaczania czasu przekazania i odbioru danych za pośrednictwem platformazakupowa.pl, tj.: a) stały dostęp do sieci Internet o gwarantowanej przepustowości nie mniejszej niż 512 kb/s, b) komputer klasy PC lub MAC o następującej konfiguracji: pamięć min. 2 GB Ram, procesor Intel IV 2 GHZ lub jego nowsza wersja, jeden z systemów operacyjnych - MS Windows 7, Mac Os x 10 4, Linux, lub ich nowsze wersje, c) zainstalowana dowolna przeglądarka internetowa, w przypadku Internet Explorer minimalnie wersja 10 0., d) włączona obsługa JavaScript, e) zainstalowany program Adobe Acrobat Reader lub inny obsługujący format plików .pdf, f) Platformazakupowa.pl działa według standardu przyjętego w komunikacji sieciowej - kodowanie UTF8, g) Oznaczenie czasu odbioru danych przez platformę zakupową stanowi datę oraz dokładny czas (hh:mm:ss) generowany wg. czasu lokalnego serwera synchronizowanego z zegarem Głównego Urzędu Miar. 6. Zamawiający przewiduje możliwość wizji lokalnej. Wizja lokalna nie jest obowiązkowa i nie jest konieczna do złożenia oferty. Terminy wizji lokalnej dla poszczególnych jednostek zawarto w rozdz. IV ust. 6 SWZ.
Interne Kennung: PUZ-2380-098-060-098/2024/DZ część 6
Los: LOT-0007
Titel: część 7 – usługa kompleksowego sprzątania – Komenda Miejska Policji w Jeleniej Górze – KP w Kowarach – ul. W. Grabskiego 7
Beschreibung: część 7 – usługa kompleksowego sprzątania – Komenda Miejska Policji w Jeleniej Górze – KP w Kowarach – ul. W. Grabskiego 7 1. Szczegółowy katalog usług, miejsce ich wykonania, sposób ich wykonania oraz częstotliwość określa opis przedmiotu zamówienia, będący załącznikiem nr 1 do Projektowanych postanowień umowy (PPU), które stanowią załącznik nr 3 do SWZ. 2. Usługa polegać będzie na utrzymaniu czystości w pomieszczeniach biurowych, ciągach komunikacyjnych, klatkach schodowych, pomieszczeniach socjalnych, gospodarczych, szatniach, palarniach, pokojach hotelowych, sanitariatach, od poniedziałku do piątku w godzinach pracy jednostki od 7:30 do 15:30, przy użyciu własnego sprzętu i środków czystości. W częściach 6 i 7 utrzymanie czystości na terenie posesji przez całą dobę podczas opadów śniegu i mrozów w sposób systematyczny, zapewniający swobodny i bezpieczny dostęp do budynku traktami komunikacyjnymi – w razie potrzeby również w dni wolne od pracy. Zakres usługi obejmuje również utrzymanie czystości w pomieszczeniach technicznych, garażowych, magazynowych, siłowni i piwnicach oraz utrzymanie czystości na terenie posesji przy budynku przy użyciu własnego sprzętu i środków czystości. 3. Zamawiający nie wymaga złożenia przez Wykonawcę przedmiotowych środków dowodowych. 4. Zamawiający wymaga wniesienia wadium. Wykonawca zobowiązany jest do zabezpieczenia swojej oferty wadium. Wysokość wadium to 15 550,00 zł, jeżeli Wykonawca składa ofertę we wszystkich 7 częściach postępowania. Jeżeli Wykonawca składa ofertę w jednej, dwóch lub kilku częściach postępowania, wnosi wadium w wysokości wskazanej dla części, w których składa ofertę. Dla poszczególnych części postępowania kwoty te wynoszą: - część 7 – 1 200,00 zł. Pozostałe informacje dotyczące wadium - w rozdz. XIII SWZ. 5. Zamawiający, zgodnie z § 11 ust. 2 Rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 grudnia 2020 r. w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania informacji oraz wymagań technicznych dla dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji elektronicznej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursie, zamieszcza wymagania dotyczące specyfikacji połączenia, formatu przesyłanych danych oraz szyfrowania i oznaczania czasu przekazania i odbioru danych za pośrednictwem platformazakupowa.pl, tj.: a) stały dostęp do sieci Internet o gwarantowanej przepustowości nie mniejszej niż 512 kb/s, b) komputer klasy PC lub MAC o następującej konfiguracji: pamięć min. 2 GB Ram, procesor Intel IV 2 GHZ lub jego nowsza wersja, jeden z systemów operacyjnych - MS Windows 7, Mac Os x 10 4, Linux, lub ich nowsze wersje, c) zainstalowana dowolna przeglądarka internetowa, w przypadku Internet Explorer minimalnie wersja 10 0., d) włączona obsługa JavaScript, e) zainstalowany program Adobe Acrobat Reader lub inny obsługujący format plików .pdf, f) Platformazakupowa.pl działa według standardu przyjętego w komunikacji sieciowej - kodowanie UTF8, g) Oznaczenie czasu odbioru danych przez platformę zakupową stanowi datę oraz dokładny czas (hh:mm:ss) generowany wg. czasu lokalnego serwera synchronizowanego z zegarem Głównego Urzędu Miar. 6. Zamawiający przewiduje możliwość wizji lokalnej. Wizja lokalna nie jest obowiązkowa i nie jest konieczna do złożenia oferty. Terminy wizji lokalnej dla poszczególnych jednostek zawarto w rozdz. IV ust. 6 SWZ.
Interne Kennung: PUZ-2380-098-060-098/2024/DZ część 7