488059-2025 - Wettbewerb
Polen – Metallspritzmaschinen – System do natryskiwania cieplnego metodą plazmową z kabiną akustyczną i niezbędnymi urządzeniami i instalacjami wraz montażem i uruchomieniem
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSystem do natryskiwania cieplnego metodą plazmową z kabiną akustyczną i niezbędnymi urządzeniami i instalacjami wraz montażem i uruchomieniem
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup systemu do natryskiwania cieplnego metodą plazmową z kabiną akustyczną i niezbędnymi urządzeniami i instalacjami wraz montażem i uruchomieniem. Szczegółowe wymagania związane z realizacją zamówienia oraz informacje niezbędne do sporządzenia oferty zawiera „Opis przedmiotu zamówienia”, który stanowi załącznik nr 1 do SWZ. UWAGA! Warunek udziału w postępowaniu: Zamawiający uzna warunek za spełniony, jeżeli wykonawca wykaże, że w okresie ostatnich 5 (pięciu) lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, wykonał należycie co najmniej 2 (dwa) zamówienia (rozumiane jako dwie odrębne umowy) polegające na dostawie wraz z montażem systemów do natryskiwania cieplnego metodą plazmową wraz z kabiną akustyczną oraz urządzeniami pomocniczymi o wartości nie mniejszej niż 2 500 000,00 zł brutto każde UWAGA! Zamawiający zastrzega, że w przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, niniejszy warunek musi być spełniony łącznie przez Wykonawców. W celu potwierdzenia spełniania przez wykonawcę warunków udziału w postępowaniu dotyczących zdolności technicznej lub zawodowej, Wykonawca składa: 1) Wykaz dostaw potwierdzających spełnienie warunków udziału w postepowaniu, opisanego w SWZ wraz z podaniem ich wartości, przedmiotu,
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42665000 Metallspritzmaschinen
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup systemu do natryskiwania cieplnego metodą plazmową i niezbędnymi urządzeniami i instalacjami wraz montażem i uruchomieniem. Nazwy i kody zamówienia według Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 42665000-5 (Maszyny do natryskiwania metalu) Szczegółowe wymagania związane z realizacją zamówienia oraz informacje niezbędne do sporządzenia oferty zawiera „Opis przedmiotu zamówienia”, który stanowi załącznik nr 1 do SWZ.
Interne KennungFZ.251.3.2025