2. Verfahren
Verfahren
Titel: Beheer en onderhoud, ontwikkeling en toepassing van Verkeers- en vervoersmodellen
Beschreibung: Deze openbare Europese Aanbesteding wordt uitgevoerd ten behoeve van de opdracht gevende partijen PBL en RWS WVL. De Europese aanbesteding is ten behoeve van ‘het verrichten van Beheer en Onderhoud, Ontwikkeling en Toepassing van Verkeers- en Vervoersmodellen’. € 2.059.000,-
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48460000 Softwarepaket für Analyse-, Wissenschafts-, Mathematik- oder Prognosezwecke, 72300000 Datendienste, 73100000 Dienstleistungen im Bereich Forschung und experimentelle Entwicklung, 73200000 Beratung im Bereich Forschung und Entwicklung, 73300000 Planung und Ausführung von Forschung und Entwicklung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Beheer en onderhoud van SPARK (BO-S)
Beschreibung: Modelbeheer-en onderhoud: • Opstellen en onderhouden van modeldocumentatie; • Afhandeling van 2de-lijns hulpvragen; • Technische Advisering Opdrachtgever; • Correctief onderhoud; • Update van bijsturingsjaren; • Ondersteunen, controleren en in beheer nemen van inhoudelijke doorontwikkelingen, ook als deze door derden zijn uitgevoerd; • Versiebeheer en releases.
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48460000 Softwarepaket für Analyse-, Wissenschafts-, Mathematik- oder Prognosezwecke
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De Raamovereenkomst wordt gesloten voor een periode van drie (3) jaar, met de mogelijkheid om de overeenkomst met één (1) maal één (1) jaar te verlengen.
Los: LOT-0002
Titel: Ontwikkeling van SPARK (ONT-S)
Beschreibung: Modelontwikkeling: • Theoretische modelformulering op het gebied van autobezit (SPARK); • Ontwikkeling en implementatie van nieuwe modelfunctionaliteiten; • Dataverzameling; • Data-analyse en data-bewerking van deels zeer grote bestanden; • Ontwikkelen van nieuwe methodes voor de data-analyse, databewerking en data-update; • Functionele omschrijving opstellen voor modelwijzingen.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Beheer en onderhoud en Ontwikkeling van TIGRIS XL (BO/ONT-T)
Beschreibung: Modelbeheer-en onderhoud: • Opstellen en onderhouden van modeldocumentatie; • Afhandeling van 2de-lijns hulpvragen; • Technische Advisering Opdrachtgever; • Correctief onderhoud; • Update van bijsturingsjaren; • Ondersteunen, controleren en in beheer nemen van inhoudelijke doorontwikkelingen, ook als deze door derden zijn uitgevoerd; • Versiebeheer en releases. Modelontwikkeling: • Theoretische modelformulering op het gebied van ruimtelijke vraagstukken (TIGRIS XL); • Ontwikkeling en implementatie van nieuwe modelfunctionaliteiten; • Dataverzameling; • Data-analyse en data-bewerking van deels zeer grote bestanden; • Ontwikkelen van nieuwe methodes voor de data-analyse, databewerking en data-update; • Functionele omschrijving opstellen voor modelwijzingen.
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Softwarebeheer en -ontwikkeling SPARK en TIGRTIS XL (SOFT-S-T)
Beschreibung: Softwarebeheer en -ontwikkeling: • Opstellen en bijstellen van standaards en werkwijze voor software en mogelijk ook databases; • Aanpassingen aan de programmatuur en databases conform standaard werkwijze; • Structurele aanpassingen aan teststraten, dockers en andere elementen die het beheren en ontwikkelen van de modellen binnen de softwarebeheer-en ontwikkelomgeving van de OG ondersteunen; • Ondersteunen en controleren van softwarematige doorontwikkelingen.
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Modeltoepassing en advisering (TOE-P)
Beschreibung: • Uitvoeren van modelberekeningen met een verantwoording van de werkzaamheden in de vorm van (achtergrond)rapportages; • Adviseren over modelberekeningen en modelinvoer.
Interne Kennung: 5