488070-2026 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen von medizinischem Personal – Konkurs na udzielanie lekarskich świadczeń zdrowotnych w Oddziale Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej/Szpitalnym Oddziale Ratunkowym Szpitala Powiatowego w Chrzanowie
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKonkurs na udzielanie lekarskich świadczeń zdrowotnych w Oddziale Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej/Szpitalnym Oddziale Ratunkowym Szpitala Powiatowego w Chrzanowie
BeschreibungPrzedmiotem umowy jest udzielanie przez Przyjmującego Zamówienie lekarskich świadczeń zdrowotnych zabezpieczających funkcje i zadania Szpitala Powiatowego w Chrzanowie w Oddziale Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej / Szpitalnym Oddziale Ratunkowym w zakresie opisanym poniżej tj. udzielanie lekarskich świadczeń zdrowotnych w ramach podstawowej ordynacji/ dyżurów medycznych oraz w razie potrzeby zabezpieczenie potrzeb zdrowotnych pacjentów innych oddziałów i komórek medycznych Szpitala w swojej specjalności osobiście.osobiście.osobiście.
Interne Kennung430/8/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85141000 Dienstleistungen von medizinischem Personal
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem umowy jest udzielanie przez Przyjmującego Zamówienie lekarskich świadczeń zdrowotnych zabezpieczających funkcje i zadania Szpitala Powiatowego w Chrzanowie w Oddziale Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej / Szpitalnym Oddziale Ratunkowym w zakresie opisanym poniżej tj. udzielanie lekarskich świadczeń zdrowotnych w ramach podstawowej ordynacji/ dyżurów medycznych oraz w razie potrzeby zabezpieczenie potrzeb zdrowotnych pacjentów innych oddziałów i komórek medycznych Szpitala w swojej specjalności osobiście.osobiście.