488079-2025 - Ergebnis
Tschechien – Tanks – Dodávky kontejnerů pro výdej AdBlue na ČS EuroOil
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávky kontejnerů pro výdej AdBlue na ČS EuroOil
BeschreibungDodání a montáž kontejnerového zařízení pro výdej AdBlue, kapaliny, chemicky vysoce čistého vodního roztoku močoviny v kvalitě dle normy DIN 70070.
Vorherige Bekanntmachung13898-2020
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44611000 Tanks
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungDodávky kontejnerů pro výdej AdBlue na ČS EuroOil
Interne KennungDodání a montáž kontejnerového zZařízení pro výdej AdBlue kapaliny,chemicky vysoce čistého vodního roztoku močoviny v kvalitě dle normy DIN 70070.