488106-2025 - Ergebnis
Polen – Enzyme – Preparat enzymatyczny z zawartością ksylanazy
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPreparat enzymatyczny z zawartością ksylanazy
BeschreibungPreparat enzymatyczny dla trzody chlewnej z ksylanazą w formie sypkiej: - zawierający endo- 1,4 beta –ksylanazę w ilości 4000 U/kg, - przeznaczony do stosowania w mieszankach dla prosiąt odsadzonych i tuczników, - termostabilny w temperaturze granulowanej 85oC, - z dołączoną etykietą w języku polskim. Wielkość zamówienia: 50 kg, loco magazyn Zamawiającego ZD Pawłowice - Wytwórnia Pasz w Robczysku. Stawka VAT zgodnie z kategorią pożywienia dla zwierząt, która jest zaklasyfikowana do działów (kodów) nomenklatury scalonej (CN), wymieniona w załączniku nr 10 do ustawy o VAT. Do każdej dostawy należy dołączyć atest jakości produktu. Na potwierdzenie informacji w/w parametrów jakościowych produktu Zamawiający wymaga załączenia do oferty przedmiotowego środka dowodowego. Zamawiający jest podatnikiem podatku rolnego i zamawiany produkt wykorzysta na potrzeby własne.
Vorherige Bekanntmachung397635-2025
Interne Kennung150/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24965000 Enzyme
5. Los
LosLOT-0001
TitelPreparat enzymatyczny dla trzody chlewnej z ksylanazą