See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa materiałów opatrunkowych
Beschreibung: Przedmiot zamówienia podlega przepisom ustawy z dnia 12 maja 2011 r. o refundacji leków, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz wyrobów medycznych (Dz.U. z 2011 r. Nr 122, poz. 696, z późn. zm.) W przypadku leków, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz wyrobów medycznych objętych refundacją ceny oferowane i stosowane przez Wykonawcę nie mogą przekraczać maksymalnych cen określonych na podstawie z art. 9 ust. 1 ustawy z dnia 12 maja 2011 r. o refundacji leków, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz wyrobów medycznych. Opakowanie jednostkowe wyrobu winno zawierać widoczne oznakowanie CE, nr serii, datę ważności oraz znak jednorazowego użycia, na opakowaniu widoczny rozmiar oraz ilość sztuk w opakowaniu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w formularzu asortymentowo-cenowym - załącznik nr 2 do SWZ. Zamawiający dopuszcza inne wielkości opakowań w przeliczeniu na pełne opakowania (zaokrąglenie w górę). Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141113 Bandagen, 33141119 Kompressen, 33141112 Heftpflaster
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określono w formularzu asortymentowo-cenowym - załącznik nr 2 do SWZ. Zamawiający dopuszcza inne wielkości opakowań w przeliczeniu na pełne opakowania (zaokrąglenie w górę). Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ. 10. W przypadku gdy Zamawiający użył w opisie przedmiotu zamówienia oznaczeń norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3 ustawy Pzp, dopuszcza się rozwiązania równoważne opisywanym w SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141110 Verbandsmaterial, 33141113 Bandagen, 33141119 Kompressen, 33141112 Heftpflaster
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet 5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet 6
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet 7
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet 8
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet 9
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet 10
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet 11
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet 12
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet 13
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet 14
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet 15
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet 16