2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa WYPOSAŻENIA MEBLOWEGO do Centrum Dydaktyczno-Egzaminacyjne Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku z podziałem na 7 części
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: ZAKUP WYPOSAŻENIA MEBLOWEGO DO CENTRUM PIELĘGNIARSTWA UNIWERSYTETU MEDYCZNEGO W BIAŁYMSTOKU wraz z transportem, rozładunkiem, wniesieniem, zmontowaniem, dostarczeniem instrukcji obsługi, użytkowania, stanowiskowej i ich wdrożeniem, serwisowaniem oraz gwarancją. 2. ZAŁĄCZNIKI DOTYCZĄCE PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA, odpowiednio dla poszczególnych części (jeżeli dotyczy): - Formularz cenowy – Załącznik nr 2 do SWZ, - Tabela zgodności oferowanego przedmiotu zamówienia z zasadą DNSH (Do No Significant Harm) – Załącznik nr 2a do SWZ, - Opis przedmiotu zamówienia – Załącznik nr 3 do SWZ, - TABELA OCENA WARUNKÓW GWARANCJI – Załącznik nr 4 do SWZ. 3. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych. tj. na jedną, kilka lub wszystkie części. 4. Zgodnie z art. 101 ust. 4 ustawy Pzp w sytuacji gdyby w dokumentach opisujących przedmiot zamówienia, zawarto odniesienie do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 i ust. 3 Pzp a takim odniesieniom nie towarzyszyło wyrażenie „lub równoważne”, to Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym w każdej takiej normie, ocenie technicznej, specyfikacji technicznej, systemowi referencji technicznych. W związku z powyższym należy przyjąć, że każdej: normie, ocenie technicznej, specyfikacji technicznej, systemie referencji technicznych występujących w opisie przedmiotu zamówienia towarzyszą wyrazy „lub równoważne". Zgodnie z art. 101 ust. 5 Pzp wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne opisywanym w tych dokumentach, jest obowiązany udowodnić, poprzez dołączenie do oferty stosownych przedmiotowych środków dowodowych, o których mowa w art. 104–107 Pzp, że proponowane rozwiązania w równoważnym stopniu spełniają wymagania określone w opisie przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: AZP.25.1.3.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39130000 Büromöbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39113200 Sofas, 39180000 Labormöbel, 39113600 Bänke, 39143310 Couchtische, 39141100 Schränke und Regale
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Część 1 - TABORET LABORATORYJNY - 30 SZT.
Beschreibung: 2. ZAŁĄCZNIKI DOTYCZĄCE PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA, odpowiednio dla poszczególnych części (jeżeli dotyczy): - Formularz cenowy – Załącznik nr 2 do SWZ, - Tabela zgodności oferowanego przedmiotu zamówienia z zasadą DNSH (Do No Significant Harm) – Załącznik nr 2a do SWZ, - Opis przedmiotu zamówienia – Załącznik nr 3 do SWZ, - TABELA OCENA WARUNKÓW GWARANCJI – Załącznik nr 4 do SWZ.
Interne Kennung: AZP.25.1.105.2025.1
Haupteinstufung (cpv): 39180000 Labormöbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39113200 Sofas
Los: LOT-0003
Titel: Część 2 - SZAFA LABORATORYJNA - 24 SZT.
Interne Kennung: AZP.25.1.3.2026.2
Los: LOT-0004
Titel: Część 3 - SZAFKI UBRANIOWE SZATNIOWE I ŁAWKI WOLNOSTOJĄCE - 1 KPL.
Interne Kennung: AZP.25.1.105.2025.3
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39113600 Bänke
Los: LOT-0005
Titel: Część 4 - ZABUDOWA LABORATORYJNA ZLEWOWA - 1 KPL.
Interne Kennung: AZP.25.1.105.2025.4
Los: LOT-0006
Titel: Część 5 - ZABUDOWA AKTOWO-GARDEROBIANA - 1 KPL.
Interne Kennung: AZP.25.1.105.2025.5
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39130000 Büromöbel
Los: LOT-0007
Titel: Część 7 - REGAŁY METALOWE - 1 KPL.
Interne Kennung: AZP.25.1.105.2025.7
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39141100 Schränke und Regale
Los: LOT-0008
Titel: Część 6 - STOLIK Z REGULACJĄ WYSOKOŚCI - 40 szt.
Interne Kennung: AZP.25.1.105.2025.6
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39143310 Couchtische