488123-2026 - Planung
Niederlande – Hygienedienste – Hygiëne- en luierboxen
Vorinformation oder eine regelmäßige nicht verbindliche Bekanntmachung nur zu Informationszwecken
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Hygiëne- en luierboxen
Beschreibung: Met deze aanbesteding beoogt het Maastricht UMC+ één Opdrachtnemer te contracteren voor de huur van hygiëne- en luierboxen inclusief bijbehorende dienstverlening, waarmee gedurende de contractperiode een duurzame en betrouwbare samenwerkingsrelatie wordt aangegaan. 1
Interne Kennung: EA-2026-205
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85142300 Hygienedienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33700000 Körperpflegeprodukte