See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa sprzętu kwaterunkowego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa sprzętu kwaterunkowego z zastosowaniem prawa opcji szczegóły zawiera SWZ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39130000 Büromöbel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: część 1 stojaki na broń na metalowej podstawie, wieszaki metalowe stojące, regały magazynowe – metalowe, łóżka koszarowe uniwersalne, taborety koszarowe, szafki przyłóżkowe
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu kwaterunkowego z zastosowaniem prawa opcji szczegóły zamówienia w SWZ
Interne Kennung: 6/PN/SSp/2025 część 1
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
Los: LOT-0002
Titel: część 2 sprzęt polowy
Interne Kennung: 6/PN/SSp/2025 część 2