2. Verfahren
Verfahren
Titel: Projectleider Civiele Techniek WRL
Beschreibung: Voor het opzetten, de aansturing en de uitvoering van het inventariseren, kwantificeren en beoordelen van kansrijke maatregelen in het stroomgebied van de Geul, de Roer en de Geleenbeek zoeken wij een projectleider.
Interne Kennung: T120835
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Nadere opdracht Dynamisch Aankoopsysteem
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000