See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ontwikkelen en uitvoeren van een communicatieplan voor ‘Oog voor Lekkers’ schooljaar 2026-2027
Beschreibung: Deze opdracht heeft als voorwerp het ontwikkelen en uitvoeren van een communicatieplan met als doel het project ‘Oog voor Lekkers’ te promoten bij de verschillende doelgroepen. Deze opdracht is een herhaling van de opdracht met bestek nr. 2025_1002_LV_AOO_Markt - Ontwikkelen en uitvoeren van een communicatiestrategie en een -plan voor ‘Oog voor Lekkers’ -van 2025. De herhaling houdt een voortzetting in van de ontwikkelde communicatiestrategie. Op basis van de reeds ontwikkelde communicatiestrategie moet er voor deze herhaling een nieuw communicatieplan worden uitgewerkt zodat de (nieuwe) uitdagingen voor het project het best kunnen worden beantwoord. Een meer uitgebreide beschrijving is opgenomen in het hoofdstuk 3.TECHNISCHE VOORSCHRIFTEN van het bestek.
Interne Kennung: 2026_1003_LV_AOO_Markt
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79342200 Reklamedienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2026_1003_LV_AOO_Markt - 1
Beschreibung: Deze opdracht heeft als voorwerp het ontwikkelen en uitvoeren van een communicatieplan met als doel het project ‘Oog voor Lekkers’ te promoten bij de verschillende doelgroepen. Deze opdracht is een herhaling van de opdracht met bestek nr. 2025_1002_LV_AOO_Markt - Ontwikkelen en uitvoeren van een communicatiestrategie en een -plan voor ‘Oog voor Lekkers’ -van 2025. De herhaling houdt een voortzetting in van de ontwikkelde communicatiestrategie. Op basis van de reeds ontwikkelde communicatiestrategie moet er voor deze herhaling een nieuw communicatieplan worden uitgewerkt zodat de (nieuwe) uitdagingen voor het project het best kunnen worden beantwoord.
Interne Kennung: 1
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: 2026_1003_LV_AOO_Markt
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79342200 Promotiediensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 1