2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawę energii cieplnej z sieci ciepłowniczej do budynków przy ul. Mińskiej 65 w Warszawie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii cieplnej z sieci ciepłowniczej do budynków przy ul. Mińskiej 65 w Warszawie w okresie 12 miesięcy w ilościach i parametrach określonych w opisie przedmiotu zamówienia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2 do niniejszej SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa energii cieplnej z sieci ciepłowniczej do budynków przy ul. Mińskiej 65 w Warszawie w okresie 12 miesięcy w ilościach i parametrach określonych opisie przedmiotu zamówienia
Interne Kennung: DZP.260.7.2026
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen