2. Verfahren
Verfahren
Titel: Renovatie schoolgebouw Nobeldwarsstraat 9 – Aannemer Bouwteam
Beschreibung: De gemeente Utrecht wil met betrekking tot het project ‘Renovatie schoolgebouw aan de Nobeldwarsstraat 9’ met één partij een Bouwteamovereenkomst sluiten voor de ontwerpfase. Aan het eind van de Bouwteamfase is de intentie om een Uitvoeringsovereenkomst te sluiten voor de realisatie van het Werk. Zie aanmeldingsleidraad
Interne Kennung: 2026VGU014
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Renovatie schoolgebouw aan de Nobeldwarsstraat - Aannemer bouwteam
Interne Kennung: 1
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 2026VGU014
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45000000 Construction work
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1