See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Postępowanie prowadzone w trybie zamówienia z wolnej ręki na usługę odbioru i transportu odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych położonych na obszarze Gminy Miasta Radomia – Sektor III
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa odbioru i transportu odpadów komunalnych z nieruchomości położonych na obszarze Gminy Miasta Radomia – Sektor III.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w zaproszeniu do udziału w negocjacjach.
Vorherige Bekanntmachung: 398502-2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Postępowanie prowadzone w trybie zamówienia z wolnej ręki na usługę odbioru i transportu odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych położonych na obszarze Gminy Miasta Radomia – Sektor III.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa odbioru i transportu odpadów komunalnych z nieruchomości położonych na obszarze Gminy Miasta Radomia – Sektor III. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w zaproszeniu do udziału w negocjacjach.