2. Verfahren
Verfahren
Titel: POJIŠTĚNÍ MAJETKU, PŘEPRAVY, PŘERUŠENÍ PROVOZU A ODPOVĚDNOSTI PLZEŇSKÉHO KRAJE, JEHO PŘÍSPĚVKOVÝCH ORGANIZACÍ A DALŠÍCH SUBJEKTŮ NA ROKY 2027 - 2030
Beschreibung: Předmětem plnění VZ je pojištění majetku, přepravy, přerušení provozu a odpovědnosti Plzeňského kraje, jeho příspěvkových organizací (kulturních a sociálních institucí, zařízení a institucí zdravotních, školských a dopravních) a dalších subjektů (zejména obchodních společností, v nichž má Plzeňský kraj majetkový podíl) po dobu 48 měsíců v rozsahu a v souladu se zadávacími podmínkami VZ. Předmět plnění veřejné zakázky je blíže specifikován v zadávací dokumentaci a jejích přílohách.
Interne Kennung: 2255/26/CN
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66516500 Berufshaftplichtversicherungen, 66515410 Geldverlustversicherungen, 66000000 Finanz- und Versicherungsdienstleistungen, 66519000 Maschinenbetriebsversicherungen, Zusatzversicherungen, Schadenregulierung, Schadensabwicklung, versicherungsmathematische Leistungen und Verwaltung von Bergungen, 66519300 Zusatzversicherungen, 66514100 Transportversicherungen, 66518000 Versicherungsmakler- und -agenturdienste, 66518300 Dienstleistungen zur Begleichung von Forderungen aus Versicherungen, 66515000 Schaden- oder Verlustversicherungen, 66514110 Kraftfahrzeugversicherungen, 66515200 Vermögensversicherungen, 66515100 Feuerversicherungen, 66515400 Mit dem Wetter verbundene Versicherungen, 66516000 Haftpflichtversicherungen, 66515411 Veruntreuungsversicherungen, 66515300 Wetter- und Geldverlustversicherungen, 66517000 Kredit- und Bürgschaftsversicherungen, 66517300 Risikoverwaltungsversicherungen, 66519200 Maschinenbetriebsversicherungen, 66517100 Kreditversicherungen, 66516400 Allgemeine Haftpflichtversicherungen, 66513000 Rechtsschutz- und Allgefahrenversicherungen, 66513100 Rechtsschutzversicherungen, 66519310 Versicherungsberatung, 66518200 Dienste von Versicherungsagenturen, 66517200 Bürgschaftsversicherungen, 66514130 Eisenbahnversicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66518300 Dienstleistungen zur Begleichung von Forderungen aus Versicherungen, 66515400 Mit dem Wetter verbundene Versicherungen, 66514130 Eisenbahnversicherungen, 66515200 Vermögensversicherungen, 66516000 Haftpflichtversicherungen, 66000000 Finanz- und Versicherungsdienstleistungen, 66519000 Maschinenbetriebsversicherungen, Zusatzversicherungen, Schadenregulierung, Schadensabwicklung, versicherungsmathematische Leistungen und Verwaltung von Bergungen, 66519300 Zusatzversicherungen, 66514100 Transportversicherungen, 66518000 Versicherungsmakler- und -agenturdienste, 66517200 Bürgschaftsversicherungen, 66515000 Schaden- oder Verlustversicherungen, 66514110 Kraftfahrzeugversicherungen, 66516500 Berufshaftplichtversicherungen, 66515100 Feuerversicherungen, 66518200 Dienste von Versicherungsagenturen, 66515410 Geldverlustversicherungen, 66515411 Veruntreuungsversicherungen, 66515300 Wetter- und Geldverlustversicherungen, 66517000 Kredit- und Bürgschaftsversicherungen, 66517300 Risikoverwaltungsversicherungen, 66519200 Maschinenbetriebsversicherungen, 66517100 Kreditversicherungen, 66516400 Allgemeine Haftpflichtversicherungen, 66513000 Rechtsschutz- und Allgefahrenversicherungen, 66513100 Rechtsschutzversicherungen, 66519310 Versicherungsberatung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje: 1) Pojištění majetku: V případě nově nabývaného majetku, dojde-li ke zvýšení celkové pojistné částky za soubor pojištěných předmětů – budov a staveb, movitých věcí a zásob o více než 15 %, dojde k úpravě pojistného, jehož nová výše bude získána součinem nové pojistné částky a příslušné sazby či jiné jednotkové ceny uvedené v pojistné smlouvě, která bude zafixována po celou pojistnou dobu. Soubory pojištěných předmětů jsou blíže specifikovány v zadávacích podmínkách. 2) Pojištění majetku, přepravy, přerušení provozu a odpovědnosti za škodu/újmu: V případě vyčerpání ročního limitu plnění pro jednu a všechny škody v Kč, které jsou uvedeny v tabulce Pojistného programu, který tvoří Přílohu č. 2 této zadávací dokumentace, pro dále uvedené typy pojištění je zadavatel oprávněn dokoupit od dodavatele v potřebném rozsahu nové limity plnění za příslušnou sazbu či jinou jednotkovou cenu pro tento limit plnění stanovenou a zafixovanou po celou pojistnou dobu v pojistné smlouvě. Typy pojištění majetku (rizik) jsou blíže specifikovány v zadávacích podmínkách. Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 2 ZZVZ vyhrazuje: nahrazení vybraného dodavatele dodavatelem dalším v pořadí v případě, že bude ukončena smlouva odstoupením nebo výpovědí z důvodu porušení povinností ze strany vybraného dodavatele. Po ukončení smlouvy zadavatel osloví dodavatele dalšího v pořadí a zašle mu k odsouhlasení návrh nové smlouvy, která odpovídá jeho nabídce. Bude-li další dodavatel souhlasit, uzavře s ním zadavatel novou smlouvu. Tento postup lze využít opakovaně; V případě, že dojde v důsledku uplatnění výhrady podle § 100 odst. 2 ZZVZ k uzavření nové smlouvy s dodavatelem dalším v pořadí, bude ve smlouvě upraven rozsah plnění vybraného dodavatele s ohledem na již realizovanou část služeb tak, aby smlouva včetně příloh odpovídala nerealizované části služeb. Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 3 ZZVZ vyhrazuje: změnu závazku spočívající v poskytnutí dalších služeb stejného druhu v rozsahu do 30 % předpokládané hodnoty VZ. V případě uplatnění vyhrazené změny zahájí zadavatel jednací řízení bez uveřejnění podle § 66 a 67 ZZVZ. Dodavateli bude zaslána výzva k jednání a podání nabídky. Následně smluvní strany uzavřou dodatek. Výhradu lze využít do 4 let od uzavření smlouvy.