488267-2026 - Ergebnis
Polen – Reparatur von Personenwagen – Świadczenie usług w zakresie napraw bieżących, napraw wulkanizacyjnych wraz z sezonową wymianą ogumienia, serwisem i naprawą układów klimatyzacji oraz obsługi technicznej pojazdów służbowych różnych marek i modeli będących na stanie Komendy Wojewódzkiej Policji z siedzibą w Radomiu - Część II - Zadanie nr 1 i 2
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie usług w zakresie napraw bieżących, napraw wulkanizacyjnych wraz z sezonową wymianą ogumienia, serwisem i naprawą układów klimatyzacji oraz obsługi technicznej pojazdów służbowych różnych marek i modeli będących na stanie Komendy Wojewódzkiej Policji z siedzibą w Radomiu - Część II - Zadanie nr 1 i 2
BeschreibungPrzedmiot zamówienia jest świadczenie usług w zakresie napraw bieżących, napraw wulkanizacyjnych wraz z sezonową wymianą ogumienia, serwisem i naprawą układów klimatyzacji oraz obsługi technicznej pojazdów służbowych różnych marek i modeli będących na stanie Komendy Wojewódzkiej Policji z siedzibą w Radomiu z podziałem na: Zadanie nr 1 – okręg radomski: KMP Radom, KPP Białobrzegi, KPP Grójec, KPP Kozienice, KPP Lipsko, KPP Przysucha, KPP Szydłowiec, KPP Zwoleń; Zadanie nr 2 - okręg siedlecki: KMP Siedlce, KPP Garwolin, KPP Łosice, KPP Sokołów Podlaski, KPP Węgrów. 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Projektowanych postanowieniach umowy dostępnych na stronie prowadzonego postępowania pod adresem https://platformazakupowa.pl/pn/kwp_radom 2. Z napraw wyłączone są czynności i usługi związane z: a) zakupem ogumienia, b) kosmetyką pojazdu, c) naprawami pokolizyjnymi. 3. Faktyczna liczba pojazdów służbowych (osobowe, osobowo – terenowe, typu „furgon” podlegających usługom będzie zależna od ilości i rodzaju aut nabywanych lub wycofywanych z eksploatacji. 4. Zamawiający wymaga, aby warsztaty samochodowe, w których świadczone będą usługi, znajdowały się w odległości maksymalnej 35 km od każdej z siedzib KMP/KPP podległych KWP zs. w Radomiu. Wykonawca załączy do oferty zrzut ekranu ze strony internetowej www.google.com/maps/ obrazujące odległość od siedziby KMP/KPP do warsztatu samochodowego, w którym świadczone będą usługi. W przypadku, gdy Wykonawca nie załączy do oferty wskazanych powyżej zrzutów ekranu Zamawiający dokona samodzielnie weryfikacji odległości na stronie internetowej www.google.com/maps/ na podstawie podanego w Formularzu ofertowym dokładnego adresu lokalizacji warsztatu naprawczego,dla Zadania nr 1 – okręg radomski: KMP Radom, KPP Białobrzegi, KPP Grójec, KPP Kozienice, KPP Lipsko, KPP Przysucha, KPP Szydłowiec, KPP Zwoleń; Zadania nr 2 - okręg siedlecki: KMP Siedlce, KPP Garwolin, KPP Łosice, KPP Sokołów Podlaski, KPP Węgrów. 5. Naprawy będą dokonywane przez osoby posiadające odpowiednie umiejętności i doświadczenie zawodowe. 6. W przypadku dokonywania naprawy w samochodzie objętym gwarancją, dopuszczalne są tylko takie naprawy, które nie podlegają tej gwarancji lub nie spowodują jej utraty. Zapis ten nie dotyczy Wykonawcy posiadającego autoryzację producenta naprawianego pojazdu. 7. Przed podpisaniem umowy Wykonawca, którego oferta została wybrana jako najkorzystniejsza zobowiązany jest dostarczyć polisę ubezpieczeniową potwierdzającą posiadanie ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą, w zakresie złożonej oferty w wysokości minimalnej 1.000.000,00 PLN na jedną i wszystkie szkody ubezpieczeniowe wraz z dowodem opłacenia składki. Powyższa polisa musi być obowiązująca przez cały okres obowiązywania umowy. W przypadku, gdy posiadana już przez Wykonawcę polisa traci swą ważność w trakcie trwania umowy, będzie on zobowiązany złożyć do Wydziału Transportu KWP zs w Radomiu do osoby odpowiedzialnej za realizację umowy ze strony zamawiającego (najpóźniej w dniu utraty ważności polisy) nową polisę obejmującą pozostały okres realizacji zamówienia. Wykonawca jest związany ofertą do dnia 28.07.2026r. przy czym pierwszym dniem terminu związania ofertą jest dzień, w którym upływa termin składania ofert.
Vorherige Bekanntmachung289530-2026
Interne Kennung14 /26 - Świadczenie usług w zakresie napraw bieżących, napraw wulkanizacyjnych wraz z sezonową wymianą ogumienia, serwisem i naprawą układów klimatyzacji oraz obsługi technicznej pojazdów służbowych różnych marek i modeli będących na stanie Komendy Wojewódzkiej Policji z siedzibą w Radomiu - Część II - Zadanie nr 1 i 2
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensDANE OSOBOWE PRZETWARZANE W TRYBIE RODO W KWP Z SIEDZIBĄ W RADOMIU ( POSTĘPOWANIE O UDZIELENIE ZAMÓWIENIA PUBLICZNEGO) Szanowni Państwo, w związku z wejściem w życie rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE. L Nr 119, str. 1), dalej „RODO”, dochowując warunków w nim zawartych informujemy, że: 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Komendant Wojewódzki Policji z siedzibą w Radomiu - adres: ul. 11-go Listopada 37/59, 26-600 Radom. 2. Nadzór nad prawidłowym przetwarzaniem danych osobowych w Komendzie Wojewódzkiej Policji z siedzibą w Radomiu sprawuje inspektor ochrony danych: Sylwia Fila - adres: ul. 11-go Listopada 37/59, 26-600 Radom - e-mail: iod.kwp@ra.policja.gov.pl. 3. Cel i okres przetwarzania danych osobowych w Komendzie Wojewódzkiej Policji z siedzibą w Radomiu. W KWP z siedzibą w Radomiu dane osobowe przetwarza się wyłącznie w konkretnych, wyraźnych i prawnie uzasadnionych celach i nie przetwarza się ich dalej w sposób niezgodny z tymi celami. Przetwarzanie danych jest niezbędne do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze (art. 6 ust.1 lit. c RODO) zgodnie z: - Ustawą z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych – dalej zwaną ustawą Pzp, - Rozporządzeniem Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 23 grudnia 2020 r. w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać zamawiający od wykonawcy, oraz Rozporządzeniem Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 3 sierpnia 2023 r. zmieniającym rozporządzenie w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać zamawiający wykonawcy - Dyrektywą Parlamentu Europejskiego i Rady 2014/24/UE z dnia 26 lutego 2014 r. w sprawie zamówień publicznych, uchylająca dyrektywę 2004/18/WE. Okres przetwarzania danych osobowych wynika bezpośrednio z przepisów prawa i jest adekwatny do celów. 4. Odbiorcy danych osobowych. W rozumieniu RODO odbiorcami danych osobowych nie są organy publiczne, które mogą otrzymywać dane osobowe w ramach konkretnego postępowania zgodnie z prawem Unii lub prawem państwa członkowskiego. Dane osobowe nie są udostępniane podmiotom innym niż uprawnione na podstawie przepisów prawa. Dane będą udostępniane uprawnionym podmiotom jedynie w celu umożliwienia korzystania ze środków ochrony prawnej oraz tylko do upływu terminu na ich wniesienie. 5. Osobom, których dane są przetwarzane zgodnie z RODO przysługuje: - prawo dostępu do własnych danych osobowych na zasadach określonych w ustawie Pzp, - prawo do żądania od administratora sprostowania, uzupełnienia danych, jednak nie może ono skutkować zmianą wyniku postępowania o udzielenie zamówienia ani zmianą postanowień umowy w sprawie zamówienia publicznego w zakresie niezgodnym z ustawą Pzp, - prawo do ograniczenia przetwarzania własnych danych osobowych, ale to nie może ograniczać przetwarzania danych osobowych do czasu zakończenia postępowania, - prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania w sytuacjach przewidzianych prawem, - prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych, w przypadku uznania, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy RODO. 6. Przy przetwarzaniu danych osobowych w trybie RODO nie występuje zautomatyzowane podejmowanie decyzji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym profilowanie.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50112100 Reparatur von Personenwagen
5. Los
LosLOT-0001
TitelZadanie nr 1 – okręg radomski: KMP Radom, KPP Białobrzegi, KPP Grójec, KPP Kozienice, KPP Lipsko, KPP Przysucha, KPP Szydłowiec, KPP Zwoleń
BeschreibungZadanie nr 1 – okręg radomski: KMP Radom, KPP Białobrzegi, KPP Grójec, KPP Kozienice, KPP Lipsko, KPP Przysucha, KPP Szydłowiec, KPP Zwoleń 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Projektowanych postanowieniach umowy; 2. Z napraw wyłączone są czynności i usługi związane z: a) zakupem ogumienia, b) kosmetyką pojazdu, c) naprawami pokolizyjnymi. 3. Faktyczna liczba pojazdów służbowych (osobowe, osobowo – terenowe, typu „furgon” podlegających usługom będzie zależna od ilości i rodzaju aut nabywanych lub wycofywanych z eksploatacji. 4. Zamawiający wymaga, aby warsztaty samochodowe, w których świadczone będą usługi, znajdowały się w odległości maksymalnej 35 km od każdej z siedzib KMP/KPP podległych KWP zs. w Radomiu. Wykonawca załączy do oferty zrzut ekranu ze strony internetowej www.google.com/maps/ obrazujące odległość od siedziby KMP/KPP do warsztatu samochodowego, w którym świadczone będą usługi. W przypadku, gdy Wykonawca nie załączy do oferty wskazanych powyżej zrzutów ekranu Zamawiający dokona samodzielnie weryfikacji odległości na stronie internetowej www.google.com/maps/ na podstawie podanego w Formularzu ofertowym dokładnego adresu lokalizacji warsztatu naprawczego, Zadanie nr 1 – okręg radomski: KMP Radom, KPP Białobrzegi, KPP Grójec, KPP Kozienice,KPP Lipsko, KPP Przysucha, KPP Szydłowiec, KPP Zwoleń 5. Naprawy będą dokonywane przez osoby posiadające odpowiednie umiejętności i doświadczenie zawodowe. 6. W przypadku dokonywania naprawy w samochodzie objętym gwarancją, dopuszczalne są tylko takie naprawy, które nie podlegają tej gwarancji lub nie spowodują jej utraty. Zapis ten nie dotyczy Wykonawcy posiadającego autoryzację producenta naprawianego pojazdu. 7. Przed podpisaniem umowy Wykonawca, którego oferta została wybrana jako najkorzystniejsza zobowiązany jest dostarczyć polisę ubezpieczeniową potwierdzającą posiadanie ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą, w zakresie złożonej oferty w wysokości minimalnej 1.000.000,00 PLN na jedną i wszystkie szkody ubezpieczeniowe wraz z dowodem opłacenia składki. Powyższa polisa musi być obowiązująca przez cały okres obowiązywania umowy. W przypadku, gdy posiadana już przez Wykonawcę polisa traci swą ważność w trakcie trwania umowy, będzie on zobowiązany złożyć do Wydziału Transportu KWP zs w Radomiu do osoby odpowiedzialnej za realizację umowy ze strony zamawiającego (najpóźniej w dniu utraty ważności polisy) nową polisę obejmującą pozostały okres realizacji zamówienia. Zamawiający żąda wniesienia wadium w wysokości dla : Zadanie nr 1 – 10.245,54 zł. 1. Wadium wnosi się przed upływem terminu składania ofert. 2. Wadium może być wnoszone w jednej lub kilku następujących formach: 1) pieniądzu; 2) gwarancjach bankowych; 3) gwarancjach ubezpieczeniowych; 4) poręczeniach udzielanych przez podmioty, o których mowa w art. 6b ust. 5 pkt 2 ustawy z dnia 9 listopada 2000 r. o utworzeniu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (Dz. U. z 2023 r. poz. 462 z późn.zm.). 3. Wadium w formie pieniądza należy wnieść przelewem na rachunek bankowy o numerze: 49 1010 1010 0022 1913 9120 0000 z dopiskiem „Wadium – nr postępowania 14 /26” UWAGA: Za termin wniesienia wadium w formie pieniądza zostanie przyjęty termin uznania rachunku Zamawiającego. 4. Wadium wnoszone w formie gwarancji lub poręczenia o którym mowa w pkt. 2 ppkt 4) musi być złożone jako oryginał gwarancji lub poręczenia w postaci elektronicznej i spełniać co najmniej poniższe wymagania: 1) musi obejmować odpowiedzialność za wszystkie przypadki powodujące utratę wadium przez Wykonawcę określone w ustawie PZP; 2) z jej treści powinno jednoznacznie wynikać zobowiązanie gwaranta do zapłaty całej kwoty wadium; 3) powinno być nieodwołalne i bezwarunkowe oraz płatne na pierwsze żądanie; 4) termin obowiązywania poręczenia lub gwarancji nie może być krótszy niż termin związania ofertą (z zastrzeżeniem iż pierwszym dniem związania ofertą jest dzień składania ofert); 5) w treści poręczenia lub gwarancji powinna znaleźć się nazwa oraz numer przedmiotowego postępowania; 6) beneficjentem poręczenia lub gwarancji jest: …….. 7) w przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia (art. 58 PZP), Zamawiający wymaga aby poręczenie lub gwarancja obejmowała swą treścią (tj. zobowiązanych z tytułu poręczenia lub gwarancji) wszystkich Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia lub aby z jej treści wynikało, że zabezpiecza ofertę Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia (konsorcjum); 5. Oferta wykonawcy, który nie wniósł wadium, lub wniósł wadium w sposób nieprawidłowy lub nie utrzymywał wadium nieprzerwanie do upływu terminu związania ofertą lub złożył wniosek o zwrot wadium w przypadku, o którym mowa w art. 98 ust. 2 pkt 3 PZP zostanie odrzucona. 6. Zgłoszenie roszczeń jest dopuszczalne w zakreślonym terminie po upływie terminu jego ważności, jeżeli tylko zdarzenie uzasadniające zatrzymanie wadium miało miejsce przed upływem terminu związania ofertą. 7. Zamawiający dokona zwrotu wadium na zasadach określonych w art. 98 ust. 1 - 5 ustawy Pzp. 8. Zamawiający zatrzymuje wadium wraz z odsetkami w przypadkach określonych w art. 98 ust. 6 ustawy Pzp. 9. W przypadku wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia (konsorcjum spółka cywilna) w treści dokumentu potwierdzającego złożenie wadium w formie gwarancji lub poręczenia koniecznym jest wymienienie bądź wszystkich wykonawców, którzy wspólnie ubiegają się o udzielenie zamówienia publicznego, a co najmniej zasygnalizowanie, że strona stosunku „gwarancyjnego" pozostałe zapisy w tej kwestii znajdują się na stronie prowadzonego postępowania pod adresem https://platformazakupowa.pl/pn/kwp_radom
Interne Kennung14 /26 - zadanie nr 1
LosLOT-0002
TitelZadanie nr 2 - okręg siedlecki: KMP Siedlce, KPP Garwolin, KPP Łosice, KPP Sokołów Podlaski, KPP Węgrów.
BeschreibungZadanie nr 2 - okręg siedlecki: KMP Siedlce, KPP Garwolin, KPP Łosice, KPP Sokołów Podlaski, KPP Węgrów. 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Projektowanych postanowieniach umowy; 2. Z napraw wyłączone są czynności i usługi związane z: a) zakupem ogumienia, b) kosmetyką pojazdu, c) naprawami pokolizyjnymi. 3. Faktyczna liczba pojazdów służbowych (osobowe, osobowo – terenowe, typu „furgon” podlegających usługom będzie zależna od ilości i rodzaju aut nabywanych lub wycofywanych z eksploatacji. 4. Zamawiający wymaga, aby warsztaty samochodowe, w których świadczone będą usługi, znajdowały się w odległości maksymalnej 35 km od każdej z siedzib KMP/KPP podległych KWP zs. w Radomiu. Wykonawca załączy do oferty zrzut ekranu ze strony internetowej www.google.com/maps/ obrazujące odległość od siedziby KMP/KPP do warsztatu samochodowego, w którym świadczone będą usługi. W przypadku, gdy Wykonawca nie załączy do oferty wskazanych powyżej zrzutów ekranu Zamawiający dokona samodzielnie weryfikacji odległości na stronie internetowej www.google.com/maps/ na podstawie podanego w Formularzu ofertowym dokładnego adresu lokalizacji warsztatu naprawczego, dla Zadanie nr 2 - okręg siedlecki: KMP Siedlce, KPP Garwolin, KPP Łosice, KPP Sokołów Podlaski, KPP Węgrów. 5. Naprawy będą dokonywane przez osoby posiadające odpowiednie umiejętności i doświadczenie zawodowe. 6. W przypadku dokonywania naprawy w samochodzie objętym gwarancją, dopuszczalne są tylko takie naprawy, które nie podlegają tej gwarancji lub nie spowodują jej utraty. Zapis ten nie dotyczy Wykonawcy posiadającego autoryzację producenta naprawianego pojazdu. 7. Przed podpisaniem umowy Wykonawca, którego oferta została wybrana jako najkorzystniejsza zobowiązany jest dostarczyć polisę ubezpieczeniową potwierdzającą posiadanie ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą, w zakresie złożonej oferty w wysokości minimalnej 1.000.000,00 PLN na jedną i wszystkie szkody ubezpieczeniowe wraz z dowodem opłacenia składki. Powyższa polisa musi być obowiązująca przez cały okres obowiązywania umowy. W przypadku, gdy posiadana już przez Wykonawcę polisa traci swą ważność w trakcie trwania umowy, będzie on zobowiązany złożyć do Wydziału Transportu KWP zs w Radomiu do osoby odpowiedzialnej za realizację umowy ze strony zamawiającego (najpóźniej w dniu utraty ważności polisy) nową polisę obejmującą pozostały okres realizacji zamówienia. Zamawiający żąda wniesienia wadium w wysokości dla : Zadanie nr 2 - 3.762,49 zł. 1. Wadium wnosi się przed upływem terminu składania ofert. 2. Wadium może być wnoszone w jednej lub kilku następujących formach: 1) pieniądzu; 2) gwarancjach bankowych; 3) gwarancjach ubezpieczeniowych; 4) poręczeniach udzielanych przez podmioty, o których mowa w art. 6b ust. 5 pkt 2 ustawy z dnia 9 listopada 2000 r. o utworzeniu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (Dz. U. z 2023 r. poz. 462 z późn.zm.). 3. Wadium w formie pieniądza należy wnieść przelewem na rachunek bankowy o numerze: 49 1010 1010 0022 1913 9120 0000 z dopiskiem „Wadium – nr postępowania 14 /26” UWAGA: Za termin wniesienia wadium w formie pieniądza zostanie przyjęty termin uznania rachunku Zamawiającego. 4. Wadium wnoszone w formie gwarancji lub poręczenia o którym mowa w pkt. 2 ppkt 4) musi być złożone jako oryginał gwarancji lub poręczenia w postaci elektronicznej i spełniać co najmniej poniższe wymagania: 1) musi obejmować odpowiedzialność za wszystkie przypadki powodujące utratę wadium przez Wykonawcę określone w ustawie PZP; 2) z jej treści powinno jednoznacznie wynikać zobowiązanie gwaranta do zapłaty całej kwoty wadium; 3) powinno być nieodwołalne i bezwarunkowe oraz płatne na pierwsze żądanie; 4) termin obowiązywania poręczenia lub gwarancji nie może być krótszy niż termin związania ofertą (z zastrzeżeniem iż pierwszym dniem związania ofertą jest dzień składania ofert); 5) w treści poręczenia lub gwarancji powinna znaleźć się nazwa oraz numer przedmiotowego postępowania; 6) beneficjentem poręczenia lub gwarancji jest: …….. 7) w przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia (art. 58 PZP), Zamawiający wymaga aby poręczenie lub gwarancja obejmowała swą treścią (tj. zobowiązanych z tytułu poręczenia lub gwarancji) wszystkich Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia lub aby z jej treści wynikało, że zabezpiecza ofertę Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia (konsorcjum); 5. Oferta wykonawcy, który nie wniósł wadium, lub wniósł wadium w sposób nieprawidłowy lub nie utrzymywał wadium nieprzerwanie do upływu terminu związania ofertą lub złożył wniosek o zwrot wadium w przypadku, o którym mowa w art. 98 ust. 2 pkt 3 PZP zostanie odrzucona. 6. Zgłoszenie roszczeń jest dopuszczalne w zakreślonym terminie po upływie terminu jego ważności, jeżeli tylko zdarzenie uzasadniające zatrzymanie wadium miało miejsce przed upływem terminu związania ofertą. 7. Zamawiający dokona zwrotu wadium na zasadach określonych w art. 98 ust. 1 - 5 ustawy Pzp. 8. Zamawiający zatrzymuje wadium wraz z odsetkami w przypadkach określonych w art. 98 ust. 6 ustawy Pzp. 9. W przypadku wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia (konsorcjum spółka cywilna) w treści dokumentu potwierdzającego złożenie wadium w formie gwarancji lub poręczenia koniecznym jest wymienienie bądź wszystkich wykonawców, którzy wspólnie ubiegają się o udzielenie zamówienia publicznego, a co najmniej zasygnalizowanie, że strona stosunku „gwarancyjnego"
Interne Kennung14 /26 - zadanie nr 2