2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst - installatie en onderhoud nieuwe telefooncentrale, dect, alarmserver en locatiebepaling incl. bekabeling
Beschreibung: Deze selectieleidraad geeft toelichting bij de selectiefase van de opdracht “Medisch Centrum St.-Jozef - raamovereenkomst: installatie en onderhoud nieuwe telefooncentrale, dect, alarmserver en locatiebepaling incl. bekabeling” Het Medisch Centrum St.-Jozef wenst zijn huidige telefooncentrale , met dect koppeling als eveneens zijn alarmserver en de locatiebepaling incl. bekabeling te vervangen in 1 project. U kan het Grondplan van de gebouwen vinden in Bijlage G. Tevens zal er een integratie gebeuren met de kleinere site: Psychiatrisch verzorgingstehuis St.-Jozef, gelegen op de Cornetstraat 1 3700 Tongeren. Deze site dient 100% verbonden te worden en zal dezelfde faciliteiten dienen te gebruiken als de hoofdsite. Detail opsomming van de te wijzigen systemen: De telefonie installatie (vaste telefonie) Dit dient een VOIP gebaseerde telefonie dienen te zijn, waar we streven naar een on-site installatie. Er zal een beperkt aantal softphones voorzien worden op de lokale laptops. Soft Phone werking mag vanuit de Cloud aangeboden worden. De on-site installatie zal in de technische ruimte telefonie van het Medisch Centrum Sint-Jozef Munsterbilzen geplaatst worden, de integratie van het Psychiatrisch verzorgingstehuis St.-Jozef zal voorzien worden over de reeds bestaande internet tunnel ( VPN) tussen de sites. Deze omgeving bevat vaste toestellen en balie consoles. De DECT installatie Er is een zeer groot aantal DECT antennes aanwezig, een meting dd. 2007 geeft aan dat er een 100-tal dect antennes benodigd zijn op de site te Bilzen( waarvan minimaal 8 buitenantennes) en een 20-tal Dect antennes op de site te Tongeren. U kan beschikken over bestaande plannen, deze wordt toegevoegd aan de bestek documentatie. U bent alsnog vrij een site survey dect in te plannen, om een correcte offerte te maken. Een combinatie van IP-DECT met ANALOGE DECT zal vermoedelijk de oplossing dienen te zijn, gebaseerd op een hergebruik van de bestaande bekabeling op sommige moeilijk bereikbare locaties voor de plaatsing van Dect ANTENNES. In het bestek zal dit verder uitgebreid aan bod komen. De IP DECT bekabeling Deze zal verplicht deel uitmaken van het dossier en in een aparte post worden opgenomen. Er is geen aparte aanbesteding bekabeling voorzien. Gezien de nood aan uitvoering op basis van kennisname van de omgeving zal in het bestek worden aangegeven dat er een verplichte site survey voorzien is voor deze bekabeling. Alarmserver Er is momenteel een gecombineerde alarmserver ( 2 eenheden van verschillende FABRIKANTEN). Deze zullen vervangen worden naar 1 alarmserver met een hoge beschikbaarheid. Het detail van de huidige opzet en de mee te integreren delen zal deel uitmaken van het bestek, gedeelte technische informatie. De alarmserver zal een belangrijk aspect zijn van het dossier. Persoons locatiebepaling Inzake de veiligheid van het personeel wordt er een keuze gemaakt om enkele afdelingen uit te rusten met persoons locatiebepaling. De huidige DECT locatiebepaling voldoet helaas niet ( niet duidelijk en kort genoeg bij de oproeplocatie) dus algemeen gezien niet accuraat genoeg. Vanuit het ziekenhuis is de eis gesteld naar de voorziening van een baken gebaseerde locatiebepaling, die toch een hoge nauwkeurigheid geeft van een +_5 meter rond de persoon op de correcte verdieping. De noodoproep dient te gebeuren vanaf de dect telefoon, de afhandeling en melding via de alarmerings-integratie. Operatorwerking: Beide sites zijn uitgerust met telefonie kanalen van de provider Proximus. Deze zijn SIP voorzien, en recentelijk geüpgraded. Tussen beide sites is een VPN data verbinding. Plaatsen van dienstverlening: Medisch Centrum St.-Jozef Abdijstraat 2 3740 Bilzen Psychiatrisch verzorgingstehuis St.-Jozef Cornetstraat 1 3700 Tongeren
Interne Kennung: PPP0W4-44/4011/2024-002
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32551200 Telefonzentralen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Raamovereenkomst - installatie en onderhoud nieuwe telefooncentrale, dect, alarmserver en locatiebepaling incl. bekabeling
Interne Kennung: 2024-002