See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Dokończenie robót budowlanych w ramach zadania p.n.: „Przebudowa ul. Orlej, ul. Parkowej, ul. Wawel w Sosnowcu” w ramach zadania inwestycyjnego p.n.: Kompleksowa przebudowa dróg na terenie Gminy Sosnowiec”.
Beschreibung: Pełna nazwa zamówienia: „Dokończenie robót budowlanych w ramach zadania p.n.: „Przebudowa ul. Orlej, ul. Parkowej, ul. Wawel w Sosnowcu” w ramach zadania inwestycyjnego p.n.: Kompleksowa przebudowa dróg na terenie Gminy Sosnowiec”. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w ramach zadania p.n.: „Dokończenie robót budowlanych w ramach zadania p.n.: „Przebudowa ul. Orlej, ul. Parkowej, ul. Wawel w Sosnowcu” w ramach zadania inwestycyjnego p.n.: Kompleksowa przebudowa dróg na terenie Gminy Sosnowiec”. Zamówienie zostało podzielone na 3 (trzy) części: 1) Część 1 – „Przebudowa ul. Wawel, ul. Parkowej na odcinku od skrzyżowania z ul. 3 Maja do skrzyżowania z ul. Barbary:. 2) Część 2 – „Przebudowa ul. Centralny Węzeł Komunikacyjny”. 3) Część 3 – „Przebudowa ul. Grota Roweckiego wraz ze skrzyżowaniem z ul. Orlą”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera dokumentacja projektowa stanowiąca: − Załącznik nr 2a do SWZ – dla części 1 zamówienia; − Załącznik nr 2b do SWZ – dla części 2 zamówienia; − Załącznik nr 2c do SWZ – dla części 3 zamówienia. Wymagany okres gwarancji na Przedmiot zamówienia wynosi 60 miesięcy i dotyczy części 1 – 3 zamówienia. Zamawiający przewiduje udzielanie zamówień na podstawie art. 214 ust. 1 pkt 7) ustawy Pzp w zakresie każdej części zamówienia, polegającego na powtórzeniu podobnych robót budowlanych. Zakres zamówień podobnych obejmuje: roboty drogowe, tymczasową i docelową organizację ruchu, roboty sanitarne, roboty elektroenergetyczne, roboty mostowe. Zamówienie zostanie ewentualnie udzielone na warunkach określonych w ustawie Prawo zamówień publicznych w trybie zamówienia z wolnej ręki z uwzględnieniem poniższych zasad i czynników cenotwórczych: -dla wyceny robót tożsamych z zamówieniem podstawowym kalkulacja nastąpi na podstawie cen wskazanych w szczegółowej wycenie robót o której mowa w umowy, -dla rozliczenia robót budowlanych nie ujętych w ramach wynagrodzenia, wprowadza się następujące zasady ich kalkulacji: dla wyceny robót nie wykazanych w szczegółowej wycenie, stosuje się nie większe niż średnie ceny materiałów, z ostatniego opublikowanego numeru zeszytu wydawnictwa SEKOCENBUD, a ceny robocizny nie będą większe niż średnie ceny dla województwa śląskiego, z ostatniego opublikowanego numeru zeszytu wydawnictwa SEKOCENBUD, w okresie wykonywania tych robót a w przypadku braku odpowiedników ceny z faktur lub ofert zakupu na materiały i najmu sprzętu nie występujące w cenniku. W tym celu Wykonawca przedstawi kalkulację kosztorysową wykonaną metodą uproszczoną przy zastosowaniu Kosztorysowych Norm Nakładów Rzeczowych.
Interne Kennung: WZP.271.1.14.2024.SW
Zweck
Haupteinstufung (cpv): 45233140 Straßenarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45230000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, für Autobahnen, Straßen, Flugplätze und Eisenbahnen; Nivellierungsarbeiten, 45233000 Bauarbeiten, Fundamentierungsarbeiten und Oberbauarbeiten für Fernstraßen und Straßen, 45232130 Bau von Regenwasserrohrleitungen, 45311100 Installation von elektrischen Kabeln, 45316110 Installation von Straßenbeleuchtungsanlagen, 45311000 Installation von Elektroanlagen, 45231400 Bauarbeiten für Starkstromleitungen, 45232000 Bauarbeiten und zugehörige Arbeiten für Rohrleitungen und Kabelnetze, 32520000 Fernmeldekabel und -ausrüstung, 45221000 Bauarbeiten für Brücken, Tunnel, Schächte und Unterführungen, 45221115 Bauarbeiten für Stahlbrücken
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: „Dokończenie robót budowlanych w ramach zadania p.n.: „Przebudowa ul. Orlej, ul. Parkowej, ul. Wawel w Sosnowcu” w ramach zadania inwestycyjnego p.n.: Kompleksowa przebudowa dróg na terenie Gminy Sosnowiec” - Część 1 – „Przebudowa ul. Wawel, ul. Parkowej na odcinku od skrzyżowania z ul. 3 Maja do skrzyżowania z ul. Barbary”.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w ramach zadania p.n.: „Dokończenie robót budowlanych w ramach zadania p.n.: „Przebudowa ul. Orlej, ul. Parkowej, ul. Wawel w Sosnowcu” w ramach zadania inwestycyjnego p.n.: Kompleksowa przebudowa dróg na terenie Gminy Sosnowiec” - Część 1 – „Przebudowa ul. Wawel, ul. Parkowej na odcinku od skrzyżowania z ul. 3 Maja do skrzyżowania z ul. Barbary”.
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: „Dokończenie robót budowlanych w ramach zadania p.n.: „Przebudowa ul. Orlej, ul. Parkowej, ul. Wawel w Sosnowcu” w ramach zadania inwestycyjnego p.n.: Kompleksowa przebudowa dróg na terenie Gminy Sosnowiec” - Część 2 – „Przebudowa ul. Centralny Węzeł Komunikacyjny”.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w ramach zadania p.n.: „Dokończenie robót budowlanych w ramach zadania p.n.: „Przebudowa ul. Orlej, ul. Parkowej, ul. Wawel w Sosnowcu” w ramach zadania inwestycyjnego p.n.: Kompleksowa przebudowa dróg na terenie Gminy Sosnowiec” - Część 2 – „Przebudowa ul. Centralny Węzeł Komunikacyjny”.
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: „Dokończenie robót budowlanych w ramach zadania p.n.: „Przebudowa ul. Orlej, ul. Parkowej, ul. Wawel w Sosnowcu” w ramach zadania inwestycyjnego p.n.: Kompleksowa przebudowa dróg na terenie Gminy Sosnowiec” - Część 3 – „Przebudowa ul. Grota Roweckiego wraz ze skrzyżowaniem z ul. Orlą”.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w ramach zadania p.n.: „Dokończenie robót budowlanych w ramach zadania p.n.: „Przebudowa ul. Orlej, ul. Parkowej, ul. Wawel w Sosnowcu” w ramach zadania inwestycyjnego p.n.: Kompleksowa przebudowa dróg na terenie Gminy Sosnowiec” - Część 2 – „Przebudowa ul. Grota Roweckiego wraz ze skrzyżowaniem z ul. Orlą”.
Interne Kennung: Część 3