488286-2025 - Ergebnis
Tschechien – Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste in Verbindung mit Straßen und anderen Einrichtungen – Provádění úklidových prací na území Prahy 6
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelProvádění úklidových prací na území Prahy 6
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky jsou služby spočívající v zajištění úklidových prací na území Městské části Praha 6. Předmětem plnění veřejné zakázky bude zajišťování zejména těchto služeb: a) periodický úklid, b) kombinovaný úklid (letní úklid) a (zimní úklid) – u obou typů úklidu se jedná o strojní úklid komunikací s ručním dočištěním, c) zimní údržbu, d) úklid použitého posypového materiálu, e) přistavování kontejnerů, f) dodávka náčiní dle specifikace. Předpokládaná orientační celková výměra komunikací, jež bude předmětem údržby v částech 1-3 činí 1 028 641 m2, z toho část 1: 386 726 m2, část 2: 288 794 m2, část 3: 353 121 m2.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zentrale Elemente des VerfahrensJedná se o nadlimitní veřejnou zakázku ve smyslu § 25 zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů, zadávanou v otevřeném řízení podle § 56 ZZVZ
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50230000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste in Verbindung mit Straßen und anderen Einrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90611000 Straßenreinigung, 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste, 90910000 Reinigungsdienste, 90612000 Straßenkehrdienste, 90620000 Schneeräumung, 90630000 Glatteisbeseitigung, 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 63111000 Containerumschlag, 44610000 Tanks, Sammelbehälter, Container und Druckbehälter, 44613800 Abfallcontainer, 44510000 Werkzeug
5. Los
LosLOT-0004
TitelProváděcí smlouva č. 381/2025/ODŽP - Provádění úklidových prací na území Prahy 6 - Část 4: Přistavení velkoobjemových kontejnerů
BeschreibungPředmětem plnění je zajišťování služeb spočívající v přistavení velkoobjemových kontejnerů o objemu 9 m3 („Kontejner“) na území MČ Praha 6, včetně výměny za Kontejnery prázdné, a úklidu stanovišť, a to podle potřeb Objednatele (dále jen „Služby“).
Interne KennungProváděcí smlouva č. 381/2025/ODŽP - Provádění úklidových prací na území Prahy 6 - Část 4: Přistavení velkoobjemových kontejnerů
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste, 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste, 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 63111000 Containerumschlag, 44610000 Tanks, Sammelbehälter, Container und Druckbehälter, 44613800 Abfallcontainer
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 zákona vyhrazuje změnu závazku ze smlouvy na veřejnou zakázku – rozšíření či zúžení rozsahu služeb – změny počtu úklidů, údržby, jejich způsobu či zúžení nebo rozšíření místa plnění o další ulice či stanoviště, a to v případě vzniku objektivní potřeby změny rozsahu plnění (zejména z důvodu vzniku nových ulic, stanovišť, prostranství, svěření dalších ulic a ploch do svěřené správy, stížností obyvatel městské části Praha 6 na čistotu, nedostatku finančních prostředků apod.). Bližší podrobnosti stanoví obchodní podmínky.
LosLOT-0003
TitelProváděcí smlouva č. 388/2025/ODŽP - Provádění úklidových prací na území Prahy 6 - Část 3: Úklid komunikací – oblast 3
BeschreibungPředmětem plnění je poskytování služeb spočívající v zajišťování úklidových prací na území Městské části Praha 6. Předmětem plnění veřejné zakázky je zajišťování zejména periodického úklidu, kombinovaného úklidu ((letní úklid) a (zimní úklid)), a to strojním úklidem komunikací s ručním dočištěním, a dále zimní údržbu chodníků včetně úklidu použitého posypového materiálu, a to v rozsahu dle technické specifikace a této smlouvy (dále jen „Služby“).
Interne KennungProváděcí smlouva č. 388/2025/ODŽP - Provádění úklidových prací na území Prahy 6 - Část 3: Úklid komunikací – oblast 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste, 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste, 90611000 Straßenreinigung, 90612000 Straßenkehrdienste, 90620000 Schneeräumung, 90630000 Glatteisbeseitigung, 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
LosLOT-0002
TitelProváděcí smlouva č. 383/2025/ODŽP - Provádění úklidových prací na území Prahy 6 - Část 2: Úklid komunikací – oblast 2
BeschreibungPředmětem plnění je poskytování služeb spočívající v zajišťování úklidových prací na území Městské části Praha 6. Předmětem plnění veřejné zakázky je zajišťování zejména periodického úklidu, a to strojním úklidem komunikací s ručním dočištěním, a dále zimní údržbu chodníků včetně úklidu použitého posypového materiálu, a to v rozsahu dle technické specifikace a této smlouvy (dále jen „Služby“).
Interne KennungProváděcí smlouva č. 383/2025/ODŽP - Provádění úklidových prací na území Prahy 6 - Část 2: Úklid komunikací – oblast 2
LosLOT-0001
TitelProváděcí smlouva č. 385/2025/ODŽP - Provádění úklidových prací na území Prahy 6 - Část 1: Úklid komunikací – oblast 1
Interne KennungProváděcí smlouva č. 385/2025/ODŽP - Provádění úklidových prací na území Prahy 6 - Část 1: Úklid komunikací – oblast 1