2. Verfahren
Verfahren
Titel: UTV - Groenonderhoud 2027-2031 (DIG-18722)
Beschreibung: HHR beheert een omvangrijke portefeuille van terreinen, installaties en overige eigendommen verspreid binnen haar beheergebied. Om deze locaties veilig, functioneel, representatief en duurzaam te houden, wenst Rijnland het groenonderhoud uit te laten voeren door professionele en deskundige marktpartijen. De opdracht omvat het uitvoeren van reguliere en incidentele groenonderhoudswerkzaamheden op terreinen die in eigendom zijn van of worden beheerd door Rijnland. De werkzaamheden dragen bij aan een veilige werkomgeving, een verzorgd terreinbeeld, het behoud van de functionaliteit van de objecten en bijdragen aan het realiseren van de duurzaamheids- en biodiversiteitsdoelstellingen van Rijnland. Onderhavige opdracht is verdeeld in aantal vier (4) percelen. Binnen elk perceel wordt beoogd aantal één (1) opdrachtnemers te contracteren. Een Verzoek tot Deelneming kan per perceel, voor meerdere percelen of alle percelen tezamen. Perceel 1 – AWZI's en AWTG's Perceel 2 – Poldergemalen, stuwen, inlaten en overige eigendommen Perceel 3 – Bomenonderhoud Perceel 4 – Kustonderhoud
Interne Kennung: DIG-18722
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Gekozen is voor een Europese aanbesteding volgens de niet-openbare procedure. Op basis van de gegevens verstrekt in deze Selectieleidraad worden marktpartijen gevraagd om een verzoek tot Deelneming te doen ten behoeve van de uit te voeren dienstverlening. Gegadigde dient zich aan te melden met inachtneming van de bepalingen en gegevens zoals deze zijn omschreven in onderhavige Selectieleidraad.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: AWZI's en AWTG's
Beschreibung: Dit perceel omvat het groenonderhoud op de terreinen van de afvalwaterzuiveringsinstallaties (AWZI's) en afvalwatertransportgemalen (AWTG's) van Rijnland. De werkzaamheden bestaan onder andere uit het onderhouden van gazons, grasvelden, beplanting, hagen, heesters en overige groenelementen op deze locaties. De locaties zijn verspreid over het gehele beheergebied van Rijnland. Het doel van de werkzaamheden is het waarborgen van een veilige, representatieve en goed onderhouden omgeving rondom de installaties. Onderhavige opdracht is verdeeld in aantal vier (4) percelen. Binnen elk perceel wordt beoogd aantal één (1) opdrachtnemers te contracteren. Een Verzoek tot Deelneming kan per perceel, voor meerdere percelen of alle percelen tezamen. Perceel 1 – AWZI's en AWTG's Perceel 2 – Poldergemalen, stuwen, inlaten en overige eigendommen Perceel 3 – Bomenonderhoud Perceel 4 – Kustonderhoud
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De Raamovereenkomst zal worden aangegaan voor een periode van twee (2) jaar .
Los: LOT-0002
Titel: Poldergemalen, stuwen, inlaten en overige eigendommen
Beschreibung: Dit perceel omvat het reguliere groenonderhoud op terreinen van poldergemalen, stuwen, inlaten en overige eigendommen van Rijnland. Het betreft een groot aantal locaties verspreid over het beheergebied. De werkzaamheden zijn gericht op het in stand houden van een veilige en toegankelijke omgeving rondom de objecten en omvatten onder andere maaien, snoeien, onkruidbeheersing, verwijderen van opslag en het onderhouden van aanwezige beplanting. Onderhavige opdracht is verdeeld in aantal vier (4) percelen. Binnen elk perceel wordt beoogd aantal één (1) opdrachtnemers te contracteren. Een Verzoek tot Deelneming kan per perceel, voor meerdere percelen of alle percelen tezamen. Perceel 1 – AWZI's en AWTG's Perceel 2 – Poldergemalen, stuwen, inlaten en overige eigendommen Perceel 3 – Bomenonderhoud Perceel 4 – Kustonderhoud
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Bomenonderhoud
Beschreibung: Dit perceel richt zich specifiek op het onderhoud van bomen binnen het areaal van Rijnland. De werkzaamheden kunnen onder andere bestaan uit snoeiwerkzaamheden, het verwijderen van dood hout en het verwijderen van bomen indien noodzakelijk. Het doel is het duurzaam in stand houden van een veilig en gezond bomenbestand, conform de geldende wet- en regelgeving en de boombeheerdoelstellingen van Rijnland. Onderhavige opdracht is verdeeld in aantal vier (4) percelen. Binnen elk perceel wordt beoogd aantal één (1) opdrachtnemers te contracteren. Een Verzoek tot Deelneming kan per perceel, voor meerdere percelen of alle percelen tezamen. Perceel 1 – AWZI's en AWTG's Perceel 2 – Poldergemalen, stuwen, inlaten en overige eigendommen Perceel 3 – Bomenonderhoud Perceel 4 – Kustonderhoud
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Kustonderhoud
Beschreibung: Dit perceel omvat groenonderhoudswerkzaamheden binnen het kustgebied van Rijnland. De werkzaamheden zijn seizoensgebonden en vinden voornamelijk plaats gedurende de winterperiode aan het begin van elk kalenderjaar. De werkzaamheden zijn gericht op het behoud van de gewenste vegetatiestructuur, het waarborgen van de toegankelijkheid en veiligheid van de locatie en het ondersteunen van de beheerdoelstellingen voor het kustgebied. De aard en planning van de werkzaamheden zijn mede afhankelijk van weersomstandigheden en ecologische randvoorwaarden. Onderhavige opdracht is verdeeld in aantal vier (4) percelen. Binnen elk perceel wordt beoogd aantal één (1) opdrachtnemers te contracteren. Een Verzoek tot Deelneming kan per perceel, voor meerdere percelen of alle percelen tezamen. Perceel 1 – AWZI's en AWTG's Perceel 2 – Poldergemalen, stuwen, inlaten en overige eigendommen Perceel 3 – Bomenonderhoud Perceel 4 – Kustonderhoud
Interne Kennung: 4