See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa materiałów opatrunkowych
Beschreibung: Dostawa materiałów opatrunkowych w podziale na 6 zadań
Vorherige Bekanntmachung: 305225-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141110 Verbandsmaterial
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa materiałów opatrunkowych - Część 1
Beschreibung: L. p. przedmiot zamówienia rozmiar /cm/ zawartość opakowania /szt./ ilość sztuk na rok cena jednostkowa netto / szt. wartość netto Vat cena jednostkowa brutto / szt. wartość brutto Nazwa handlowa / kod produktu 1.Elastyczny, nieokluzyjny opatrunek stanowiący warstwę kontaktową, wykonany w technologii TLC (lipido-koloidowej) Wykonany s siatki poliestrowej z zastosowaniem technologii TLC co zapewnia wilgotne środowisko w ranie. Opatrunek nie przylegający do rany, co zapewnia bezbolesną jego wymianę. Opatrunek w technologii TLC zawierający cząsteczki hydrokoloidu w matrycy z wazeliny ,olej parafinowy, wazelinę i polimery nośnikowa. W kontakcie z wysiękiem z rany ulegający żelowaniu co sprzyja gojeniu. Stymulujący proliferacje fibroblastów. Do ran z małym wysiękiem 20 x 30 1 300 2. Opatrunek o szerokim spektrum działania przeciwbakteryjnego, w tym MRSA. Impregnowany solami srebra, wykonany w technologii TLC ( lipido-koloidowej ) Opatrunek kontaktowy zawierający sole srebra, które w kontakcie z wysiękiem z rany dysocjują do jonów przec co aktywnie oczyszczają rane z patogenów. Utrzymujący wilgotne środowiski rany, nieprzylegający, skuteczny do 7 dni 15 x 20 1 100
Interne Kennung: Część 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Nie dotyczy
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa materiałów opatrunkowych - Część 2
Beschreibung: LP przedmiot zamówienia wielkość zawartość opakowania /szt./ ilość sztuk na rok cena jednostkowa netto za 1 szt. wartość netto Vat / za szt / cena jednostkowa brutto za z szt. wartość brutto 1. /2./3. Sterylny, cienki trójwarstwowy opatrunek z pianki poliuretanowej z warstwą kontaktową z miękkiego silikonu, wykazujący wysoką paro- i gazoprzepuszczalnością, z cienkim filmem poliuretanowym w górnej warstwie opatrunku. Przeznaczony do ran suchych i z bardzo małym wysiękiem w końcowej fazie gojenia, z możliwością docinania. Pakowany pojedynczo. 12,5x12,5 1 600 17,5x17,5 1 600 7,5x 8,5 1 800. 4./5. Sterylny 2 warstwowy opatrunek wykonany z przepuszczalnej pianki poliuretanowej, w warstwie kontaktowej miękki silikon. Opatrunek przeciwbakteryjny - z jonami srebra w postaci siarczanu srebra, z węglem aktywowanym. Do ran z małym do dużego wysięku. Przenoszący wysięk do opatrunku wtórnego, wysoce elastyczny i dopasowujący się do powierzchni ciała, z możliwością cięcia opatrunku. 15x20 1 3600 20x50 1 500.
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa materiałów opatrunkowych - Część 3
Beschreibung: Lp przedmiot zamówienia rozmiar /cm/ zawartość opakowania /szt./ ilość opakowań na rok cena jednostkowa netto / op wartość netto Vat cena jednostkowa brutto / op wartość brutto Nazwa handlowa / kod produktu 1. żel przeciwdrobnoustrojowy zawierający 40% miodu medycznego, hipoalergiczną lanolinę bezwodną, PEG4000,glikol propylenowy oraz witaminy C i E. Do wszystkich powierzchownych i głębokich ran. 250 g 1 110 2. Nieprzywierający przeciwdrobnoustrojowy opatrunek z pianki poliuretanowej o grubości ok 3 mm . Impregnowany opatentowanym żelem L-Mesitran Soft , który zawiera miód medyczny 40% oraz witaminy C i E. Zdolny do wchłaniania i zatrzymywania dużych ilości wysięku. 10 x 10 cm 1 50 3. Opatrunek siatkowy przeciwdrobnoustrojowy impregnowany opatentowanym żelem L-Mesitran Soft, który zawiera miód medyczny 40% oraz witaminy C i E.Nie przywiera do nowo powstałek tkanki ziarninowej. 10 x 10 cm 1 50
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0004
Titel: Dostawa materiałów opatrunkowych - Część 4
Beschreibung: Lp przedmiot zamówienia rozmiar /cm/ zawartość opakowania /szt./ ilość sztuk na rok cena jednostkowa netto / szt. wartość netto Vat cena jednostkowa brutto / szt. wartość brutto Nazwa handlowa / kod produktu 1. Opatrunek zbudowany z hydrofilowej poliuretanowej membranowej macierzy pokryta cienką półprzepuszczalną poliuretanową błoną, zawierający nietoksyczny i niejonowy Surfaktant F68, glicerynę oraz superabsorbent w postaci kopolimeru skrobi 17 x 19 1 3000 3.Opatrunek zbudowany z hydrofilowej poliuretanowej membranowej macierzy pokryta cienką półprzepuszczalną poliuretanową błoną, zawierający nietoksyczny i niejonowy Surfaktant F68, glicerynę, superabsorbent w postaci kopolimeru skrobi oraz jony srebra 17 x 19 1 2500.
Interne Kennung: Część 4
Los: LOT-0005
Titel: Dostawa materiałów opatrunkowych - Część 5
Beschreibung: L.p. przedmiot zamówienia rozmiar /cm/ zawartość opakowania /szt./ ilość opakowań na rok cena jednostkowa netto / op wartość netto Vat cena jednostkowa brutto / op wartość brutto Nazwa handlowa / kod, nr katalogowy produktu/ producent 1. "Specjalistyczne bandaże w postaci rękawa, używane w leczeniu AZS, • egzemy, • łuszczycy, • liszaja, • pęcherzowego oddzielania się naskórka, • innych problemach dermatologicznych, • poparzeń • pacjentów bezpośrednio po operacjach, a także do zabezpieczenia skóry w przypadku stosowania sterydów, ciężkich emolientów lub innych maści leczniczych (w tym ogranicza nieprzyjemny zapach lekarstw) • do zabezpieczenia odzieży wierzchniej oraz pościeli przed zabrudzeniem. Wykonane w technologii 2-way Stretch" linia fioletowa 10m 1 szt 25 2. "Specjalistyczne bandaże w postaci rękawa, używane w leczeniu AZS, • egzemy, • łuszczycy, • liszaja, • pęcherzowego oddzielania się naskórka, • innych problemach dermatologicznych, • poparzeń • pacjentów bezpośrednio po operacjach, a także do zabezpieczenia skóry w przypadku stosowania sterydów, ciężkich emolientów lub innych maści leczniczych (w tym ogranicza nieprzyjemny zapach lekarstw) • do zabezpieczenia odzieży wierzchniej oraz pościeli przed zabrudzeniem. Wykonane w technologii 2-way Stretch" linia zielona 10 m 1 szt 56 3. "Specjalistyczne bandaże w postaci rękawa, używane w leczeniu AZS, • egzemy, • łuszczycy, • liszaja, • pęcherzowego oddzielania się naskórka, • innych problemach dermatologicznych, • poparzeń • pacjentów bezpośrednio po operacjach, a także do zabezpieczenia skóry w przypadku stosowania sterydów, ciężkich emolientów lub innych maści leczniczych (w tym ogranicza nieprzyjemny zapach lekarstw) • do zabezpieczenia odzieży wierzchniej oraz pościeli przed zabrudzeniem. Wykonane w technologii 2-way Stretch" linia niebieska 10 1 szt 56
Interne Kennung: Część 5
Los: LOT-0006
Titel: Dostawa materiałów opatrunkowych - Część 6
Beschreibung: Lp przedmiot zamówienia rozmiar /cm/ zawartość opakowania /szt./ ilość opakowań na rok cena jednostkowa netto / op wartość netto Vat cena jednostkowa brutto / op wartość brutto Nazwa handlowa / kod, nr katalogowy produktu/ producent Elastyczny, wiskozowy bandaż w postaci rękawa ••• Linia Beżowa , o szerokości 17,5cm (nierozciągnięty). Idealny do wsparcia w leczeniu dermatologicznych chorób skóry, a w szczególności atopowego zapalenia skóry (AZS) i egzemy oraz jako retencja opatrunkowa przy urazach bądź pooperacyjnie w okolicach tułowia. Bandaże Comfifast™ Multistreatch™ są produkowane przy użyciu najwyższej jakości materiałów z zastosowaniem technologii MultiStretch™. Wytrzymały i rozciągliwy we wszystkich kierunkach materiał nie zmienia swoich właściwości nawet po wielokrotnym praniu. linia beżowa 10m 1 szt 25
Interne Kennung: Część 6