2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zimowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie powiatu proszowickiego w sezonie zimowym 2026/2027
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zimowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie powiatu proszowickiego w sezonie zimowym 2026/2027. Przedmiot zamówienia podzielony jest na 6 części. Zadanie Nr 1: Drogi powiatowe przebiegające przez teren GMINY RADZIEMICE – dł. 45,4 km Zadanie Nr 2: Drogi powiatowe przebiegające przez teren GMINY KONIUSZA – dł. 35,6 km Zadanie Nr 3: Drogi powiatowe przebiegające przez teren GMINY PAŁECZNICA – dł. 42,8 km Zadanie Nr 4: Drogi powiatowe przebiegające przez teren GMINY PROSZOWICE – dł. 46,3 km Zadanie Nr 5: Drogi powiatowe przebiegające przez teren GMINY KOSZYCE – dł. 55,9 km Zadanie Nr 6: Drogi powiatowe przebiegające przez teren GMINY NOWE BRZESKO – dł. 27,8 km. Wykonywanie i odbiór prac w ramach zimowego utrzymania powinny być zgodne z przyjętymi standardami zimowego utrzymania dróg powiatowych. Każda z części zawiera drogi opisane w Załącznikach części od I do VI. Każde zadanie stanowi ofertę częściową. Zamawiający zastrzega możliwość uruchomienia Akcji Czynnej w okresie obowiązywania ZUD na 12 godzin w celu wyjazdu na dane zadanie w zależności od warunków atmosferycznych. Ilość takich wyjazdów nie może przekroczyć 8 na danym zadaniu w ciągu całego okresu obowiązywania umowy. W takim przypadku wynagrodzenie będzie liczone proporcjonalnie do stawki dobowej Łączna długość odcinków dróg do zimowego utrzymania na poszczególnych zadaniach wy-nosi: 253,8 km. Wykonawca może złożyć ofertę na dowolną liczbę części. Zamawiający nie wymaga przeprowadzenia wizji terenu. Opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik A - OPZ (część I – VI, Specyfikacja Techniczna, Standardy utrzymania zimowego).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90630000 Glatteisbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Drogi powiatowe przebiegające przez teren GMINY RADZIEMICE – dł. 45,4 km
Beschreibung: Wykonywanie i odbiór prac w ramach zimowego utrzymania powinny być zgodne z przyjętymi standardami zimowego utrzymania dróg powiatowych. Szczegółowy opis zawiera Załącznik A część I
Interne Kennung: Część I (Zadanie Nr 1)
Los: LOT-0002
Titel: Drogi powiatowe przebiegające przez teren GMINY KONIUSZA – dł. 35,6 km
Beschreibung: Wykonywanie i odbiór prac w ramach zimowego utrzymania powinny być zgodne z przyjętymi standardami zimowego utrzymania dróg powiatowych. Szczegółowy opis zawiera Załącznik A część II
Interne Kennung: Część II (Zadanie Nr 2)
Los: LOT-0003
Titel: Drogi powiatowe przebiegające przez teren GMINY PAŁECZNICA – dł. 42,8 km
Beschreibung: Wykonywanie i odbiór prac w ramach zimowego utrzymania powinny być zgodne z przyjętymi standardami zimowego utrzymania dróg powiatowych. Szczegółowy opis zawiera Załącznik A część III.
Interne Kennung: Część III (Zadanie Nr 3)
Los: LOT-0004
Titel: Drogi powiatowe przebiegające przez teren GMINY PROSZOWICE – dł. 46,3 km
Beschreibung: Wykonywanie i odbiór prac w ramach zimowego utrzymania powinny być zgodne z przyjętymi standardami zimowego utrzymania dróg powiatowych. Szczegółowy opis zawiera Załącznik A część IV.
Interne Kennung: Część IV (Zadanie Nr 4)
Los: LOT-0005
Titel: Drogi powiatowe przebiegające przez teren GMINY KOSZYCE – dł. 55,9 km
Beschreibung: Wykonywanie i odbiór prac w ramach zimowego utrzymania powinny być zgodne z przyjętymi standardami zimowego utrzymania dróg powiatowych. Szczegółowy opis zawiera Załącznik A część V.
Interne Kennung: Część V (Zadanie Nr 5)
Los: LOT-0006
Titel: Drogi powiatowe przebiegające przez teren GMINY NOWE BRZESKO – dł. 27,8 km.
Beschreibung: Wykonywanie i odbiór prac w ramach zimowego utrzymania powinny być zgodne z przyjętymi standardami zimowego utrzymania dróg powiatowych. Szczegółowy opis zawiera Załącznik A część Wykonywanie i odbiór prac w ramach zimowego utrzymania powinny być zgodne z przyjętymi standardami zimowego utrzymania dróg powiatowych. Szczegółowy opis zawiera Załącznik A część VI.
Interne Kennung: Część VI (Zadanie Nr 6)