2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa gazu ziemnego na rzecz izb administracji Skarbowej oraz Krajowej Szkoły Skarbowości
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia dostawa gazu ziemnego dla wszystkich izb administracji skarbowej oraz Krajowej Szkoły Skarbowości
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09123000 Erdgas
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: 1. Dostawa gazu ziemnego dla izb administracji skarbowej oraz Krajowej Szkoły Skarbowości w okresie 01.01.2026-31.12.2026
Beschreibung: Dostawa gazu ziemnego dla izb administracji skarbowej oraz Krajowej Szkoły Skarbowości w okresie 01.01.2026-31.12.2026
Interne Kennung: Część 1 - Dostawa gazu ziemnego w okresie 01.01.2026-31.12.2026
Menge: 1
Los: LOT-0003
Titel: 2. Dostawa gazu ziemnego dla izb administracji skarbowej oraz Krajowej Szkoły Skarbowości w okresie 01.01.2027-31.12.2027
Beschreibung: Dostawa gazu ziemnego dla izb administracji skarbowej oraz Krajowej Szkoły Skarbowości w okresie 01.01.2027-31.12.2027
Interne Kennung: Część 2 - Dostawa gazu ziemnego w okresie 01.01.2027-31.12.2027