See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup sprzętu ICT i oprogramowania biurowego
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia jest zakup sprzętu ICT i oprogramowania biurowego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, o którym mowa w ust. 1 został określony w Załączniku nr 2 do SWZ. Sposób realizacji i terminy płatności zostały określone w projekcie umowy, który stanowi Załącznik nr 3 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 369236-2026
Interne Kennung: Szp.12/ 45 /2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający, działając na podstawie przepisów ustawy Prawo zamówień publicznych, skrócił termin składania ofert z uwagi na pilną potrzebę udzielenia zamówienia wynikającą z konieczności terminowej realizacji przedsięwzięcia finansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Krajowego Planu Odbudowy, numer konkursu: KPOD.07.03-IP.10-001/25, Inwestycja D1.1.2 „Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia”. Niniejsze postępowanie stanowi ponowienie uprzednio prowadzonego postępowania, które zostało unieważnione z powodu braku złożonych ofert. Konieczność ponownego wszczęcia procedury spowodowała skrócenie czasu pozostającego na realizację zamówienia oraz osiągnięcie założeń i wskaźników projektu w terminach wynikających z dokumentacji konkursowej oraz zasad finansowania środków KPO. Zamawiający uznał, iż zachowanie standardowego terminu składania ofert mogłoby skutkować istotnym ryzykiem dla terminowej realizacji przedsięwzięcia, w tym ryzykiem utraty części lub całości dofinansowania. Jednocześnie skrócony termin składania ofert pozostaje adekwatny do charakteru i zakresu zamówienia oraz umożliwia wykonawcom przygotowanie i złożenie ofert. Zamawiający zapewnił pełny, bezpłatny i bezpośredni dostęp do dokumentów zamówienia od dnia publikacji ogłoszenia o zamówieniu.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30237000 Teile und Zubehör für Computer, 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30237000 Teile und Zubehör für Computer